Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone vagy Android?

Iphone vagy Android?

Figyelt kérdés

A kérdésem ennél összetettebb azért! :)

Nekem vagy egy Premium kategos Samsung vagy egy Iphone 6S közötti kül érdekelnének!


1,Az akkumulátor melyiknek hogy és meddig bírja?


2,Kamera melyiknek jobb? Amelyiknek rosszabb az sokkal rosszabb?


3, Az Iphoneban ha megnyitsz egy alkalmazást és a középső gombbal kilépsz akkor be is zárja azt? vagy van multitask?


4,Melyik a gyorsabb rendszerileg? Melyik stabilabb?


5,Ha veszel egy Iphonet akkor az tovább marad stabilabb rendszerű mint egy Androidos? Úgy értem h hallottam egy Android kb 2 frissitést kap és utána egy idő után kezd szétesni az Android...


6,A fájlokat tényleg csak Itunes-sal lehet átrakni a számítógépről a telóra?


Köszönöm előre is a segítségeket!



2016. szept. 5. 17:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Azért SE,mert azzal van tapasztalat...nem írhatok 6s-t.A Samsung S6 is 1.5éves már!

Igen rengeteg 6-os volt szoftverhibás !

[link]

2016. szept. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Lehetne még sorolni!

[link]

2016. szept. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nem tudom, én ezeket nem láttam a főbb hírekben. Az, hogy valaki ráül a telefonjára, azt meg hagy ne kommentáljam.

9 eset volt, és kicserélték mindet gariba.

2016. szept. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

"Úgy értem h hallottam egy Android kb 2 frissitést kap és utána egy idő után kezd szétesni az Android... "

Azért nem esik szét csak amiatt az Android mert nem jött rá frissítés. Mondjuk tény hogy az Apple gyorsabban el tudja juttatni a frissítéseit, főleg ha nem Nexusról hanem Samsungról van szó. Mondjuk más kérdés hogy mennyit és miért számít hogy a Google által kiadottakhoz képest el vannak csúszva a frissítések

2016. szept. 7. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Applenél 4 évig garantálnak frissítést a model bevezetésétől kezdve.

Androidnál talán a samsung vezetett be 2 évet.

2016. szept. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

1,Samsungnak jobb ha folyamatosan használod , készenlétben ez pont az ellentéte


2,mind a kettő jó, iPhone kamera alkalmazását jobbnak tartom


3, Van multitask, nem zárja be


4,Az iPhone a leggyorsabb és legstabilabb most, és még jó pár évig (lásd korábbi modelleket hasonló idős telefonokkal összevetve .


5, több ideig frissítik az iPhoneokat, de nem a frissítéssel elvágásával lesz lassú egy androidos telefon, szimplán lassabb alapból és a későbbi alkalmazás frissítések (pl Facebook) simán kinyírják .


6,ITunes ,iTools igen csak ezekkel

2016. szept. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!