Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?

Milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés

LG G3S-em van. Imádom de sajnos már rosszalkodik a billentyűje. Alapvetően más problémája nincsen csak magától tellik a memoria._. Semmit nem töltök le és a Clean Master 1hónapja 49% foglalt tárhelyet írt, ma már 52% és semmit nem töltöttem le.


Tehát szeretnék telefont váltani. Kérlek érveljetek mellette hogy az a telefon amire ti gondoltok az épp miért is jó. Iphone is szóba jöhet bár még sosem volt Iphone-om nem nagyon epekedek érte de mivel mondtam még nem volt így nem is tudok róla véleményt mondani.


Legyen rajta min. 16GB tárhely.

Ár mind1, de írjátok meg hogy a ti telefontok mennyibe került!



2016. szept. 7. 00:00
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Én az Evolveo Strongphone-t javaslom. Lehet, hogy nem tud annyit, mint egy okostelefon, viszont elképesztően szívós, iszonyú strapabíró, és az akkumlátora is bírja akár 1 hétig is "tőtés" nélkül. A saját funkcióit remekül ellátja - lehet vele telefonálni, SMS-t küldeni, videóhívni, van rajta internet is, és Wifi hot-spotként is lehet használni. A kapacitása attól függ, mekkora memóriakártyát veszel bele. 35 ezer környékén van, meg vagyok vele elégedve maximálisan, még tusolás közben is hallgathatok rajta zenét vagy nézhetek vidit :))))))
2016. szept. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
OnePlus 3.A gyártó hivatalos honlapján megtudod rendelni 125.000 Ft-ért (október körül lehet majd újra rendelni).Sajnos még saját tapasztalatom nincs vele,mert nem tudtam rendelni d.,e igen jókat írnak róla.
2016. szept. 7. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%

Mennyire mindegy az ár?

Ha mindegy, akkor nyilván valami csúcskészüléket, mondjuk iPhone 7, már úgyis csak egy hónapot kell rá várni.

2016. szept. 7. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én másfél éve vettem az első okostelóm, Huawei Ascend P7, anno 88 ezerbe került 2 év garival a Turbadonál. Szép kijelző, jó kamera, közepesen erős hardver. Azóta is napi rendszerességgel használom több órán keresztül, most is épp arról írok, és nem lassul, ugyanolyan gyors, mint újkorában!

Viszont ez már kifutó típus, kevés helyen kapható, de ott is kissé túlárazva, célzásul viszont a Huawei nagyon jó, például P9 Lite, P8, vagy G8, viszont ha most vennék telefont, összesített specifikációi és nagyon jó ár-érték aránya miatt szerintem egy Sony Xperia M5 lenne a befutó, emellett még az LG G4, G5, és a Motorola Moto X Style is nagyon jó választás lenne, ez persze csak 1 kategória, a középkategória és felsőkategória határa, 70-130 ezer Ft között, ami így önmagában is elég széles skála, nem ártana azért tudni, hogy úgy mégis milyen kategóriában és árban gondolkozol!

2016. szept. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
35%
Apple iPhone SE, ha sok gondtalan éveket akarsz! 16GB-os 125ezer Ft-tól indul.
2016. szept. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
24%
Iphone, egyértelműen. Nekem 6s-em van és nagyon érződik a különbség, akár az s7-el összehasonlítva. Bármi hülyeséget mondanak az aksiról, én reggel leveszem a buszon végig zenét hallgatok és negyed óra alatt leesik max 1 százalékot. Persze, még igen csak új készülék, de a régebbi telefonjaim és az S7 sem bírja ilyen jól, még akkor sem mikor meg lett véve
2016. szept. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem is 6s-em van és nem mondanám soha, hogy az aksija miatt vegye meg valaki. állandó használatnál naponta muszáj tölteni. ez van
2016. szept. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!