Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért olyan bonyolult rootolni...

Miért olyan bonyolult rootolni egy androidos telefont?

Figyelt kérdés
Több módszert is kipróbáltam már egy adott készülék típusra de mindig olyan nyögvenyelős, van, hogy csak sokadik próbálkozásra sikerül. Van rá módszer, hogy megállapítsuk egy készülékről, melyik a biztosan működő módszer?
2016. szept. 7. 13:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Azért bonyolult, mert effektíve azt a védelmi mechanizmust töröd fel, amit a telefon az adataid védelmére használ. Ez nem rendeltetésszerű használat, ez behatolás. Biztos módszer nem létezik.
2016. szept. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Van mód rá, ha nem noname kínai telefon akkor XDA-n biztos van rá leírás.


Nekem Z3-am van, 4.4.4-en még 1 kattinttással lehetett rootolni, 6.0.1-en meg tényleg nagyon bonyolult és összetett. Szerintem a Google is védi ezeket, mert ez amúgy tényleg "behatolás" :)

2016. szept. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csak neked bonyolult!Anno Samsung Advance-t 0tudásal és kb 15perc utánna nézéssel 5perc alatt rootoltam :) persze márkától is függ szerintem.
2016. szept. 8. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!