Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik éri meg jobban, iPhone...

Melyik éri meg jobban, iPhone 6S vagy Huawei P9?

Figyelt kérdés
Most jutottam oda, hogy a 3 éves LG készülékem felmondta a szolgálatot, és ezt a kettőt találtam elfogadhatónak. Ti melyiket ajánlanátok közülük? Az igaz, hogy a Huawei egy 100-assal olcsóbb, de amúgy jobban megéri? (Egy apró kérdés, a Huawei hátulján mi célt szolgál az a kis négyzet? Még élőben nem láttam, és erről nem találtam leírást, csak tokoknál feltűnt, hogy valamelyiknél kivágják ott, valamelyiknél nem. Vagy az lenne a bekapcsológomb? Terveim szerint holnap megyek megnézni a boltban.)

2016. szept. 7. 21:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Én csak annyit mondanék a #9-es válaszára hogy volt kezemben egy P9, fotóztam vele, és hát csak annyit mondok hogy az iPhone-om finoman szólva a közelében sem jár ezen a téren. Ha valamiben, akkor ebben ideje volt fejlődnie az almának.

És az hogy melyik a jobb? Hát... Kinek a BMW, kinek az Audi, kinek a Merci.

2016. szept. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy neked ez a véleményed, de nekem akkor is az, amit leírtam.
2016. szept. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
52%

szerintem, ne hypeoljuk az almacsutkát annyira, a számok magukért beszélnek

[link]

egyértelműen a P9 a nyerő

2016. szept. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Tokyoban már kapható az Iphone7 uh a 6s semmiképp!
2016. szept. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ne haragudj meg, de tapasztalat nélkül (látható abból, hogy milyen ostobán jelentetted ki, hogy a P9 a nyerő) miért ajánlgatsz? Volt már egyik is a kezedben? A számok pedíg nem beszélnek. Csak olyanoknak, akik vagy sznobok, vagy nem akarják tudomásul venni azt, ami teljesen nyilvánvaló.
2016. szept. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Még sehol sem kapható az iPhone 7, édes jó ég.
2016. szept. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Azóta egyébként megvettem a 6S-t, most, hogy kijött a 7-es, eléggé visszaesett az ára ahhoz képest, ami még nyáron volt.
2016. szept. 22. 17:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!