Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apple Iphone 4S-ről vélemény/t...

Apple Iphone 4S-ről vélemény/tapasztalat/akármi? És ne gyertek azzal hogy Google a barátom mert nem véletlenül kérdezlek itt és most titeket.

Figyelt kérdés
A válaszokat előre köszönöm!
2016. szept. 8. 18:51
 1/4 Szirty ***** válasza:

Mi az hogy vélemény/tapasztalat/akármi?


Ez olyan mint a "Az élet, a világmindenség, meg minden"?

2016. szept. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1 éve vettem a feleségemnek. Hibátlanul működik. Ráadásul, ő akinek a Tescos mobil is bonyolult volt, ezt nagyon szépen megtanulta kezelni.
2016. szept. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én nem vennék, de ez helyzettől függ. Nekem megjelenéstől fogva volt most tavaszig egy i4. Nagyon szerettem, de lejárt felette az idő. Ha csak nem tudsz valami borzasztó olcsón venni egyet ne vegyél. Nem mondom, hogy rossz telefon, de szerintem már lassú és ha hosszú távra veszel telefont nem biztos ez a jó választás. Nem adja vissza az igazi iPHone érzést. Max ha első okos telefon vagy ilyesmi talán. De inkább gyűjtsél még vagy vegyél valami olcsóbb androidot, de mivel nem ismerem a háttér sztorit így nehéz jó tanácsot adni.
2016. szept. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem jó. Én négy éve használok 4-et mindennapos szinten, és teljesen jól működik. Csak azt nem tudja, amit nem is terveztek meg rá. Minden egyéb működik. Egy android ilyet még nem tud. (és szerintem egy ideig nem is fog tudni). De ettől függetlenül nem biztos, hogy megéri venni. Működik, meg minden, de azért régi.
2016. szept. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!