Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen mobiltelefont ajánlotok?

Milyen mobiltelefont ajánlotok?

Figyelt kérdés
Max. 60e szánnék rá egy gyors telefont szeretnék jó kamerával meg hogyha van tárhelye az sem rossz

2016. szept. 8. 21:03
 1/10 anonim ***** válasza:
4%
Seggedet ne nyalja ki? Amúgy mindjárt jönnek a Ksziaomi meg doogee reklámok, amiken annyit tudok nevetni, hogy azokat bárki meg veszi, sőt, még ajánlja is :')
2016. szept. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
24%
Dodzsit vegyel, dodzsit !
2016. szept. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%
Vagy redmit, redmi az a jó teló móré!
2016. szept. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
24%
Jah, egyik gyerek írta ide, kedvencemet: THL T7. Vedd meg, jobb, mint az iPhone 6. Évente kell cserélni, de megéri!
2016. szept. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

En Iphone manias vagyok most egy 6S-em van mar ket eve, de volt mar Samsungom is, HTC-m is....az Iphone-t kiveve az osszes elromlott, lefagyott, szoval kizart, h megegyszer androidos legyek. Allitolag a Huawei egy jo telefon, mondjuk nem tudom mennyibe kerul, vagy esetleg Samsung, LG (olyanom se volt meg de a kritikak jok).


Ami sztem jo kamera azok a modern Sony telefonok kamerai, sztem veri az Iphone-t es a Samsung-ot is kameraban, kerdes persze hogy melyik modell:-)

2016. szept. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, hogy 1 tök normális kérdésre mi ez a szánalmasan gyerekes szívózás (#5-ös kivételével), miért nem lehet normális válaszokat adni???!!! Ennyi gy#kér p#rasztot!!!

Amúgy csak célzásul a kínai telefonok tényleg a legjobbak, megbízható minőségi darabok, nagyon szuper ár-érték arányban! Ennyiért Xiaomi Redmi 3 Pro, Vernee Thor, vagy Honor 4C, ezek a legjobbak! :)

2016. szept. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
17%
#6 Nah, mit mondtam? Igazam volt, vagy igazam volt? De ezt a kettőt kihagytam: Vernee Thor, Honor :'(
2016. szept. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
62%

Xiaomi Redmi 3 Pro

Nekem ez van a felsoroltak közül, nagyon jó (4000 aku !!!) Az iphonos marhával meg ne törődj. Apuci kis csiba-bája nem tud mást csak interneten keresztül ugatni.

2016. szept. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
De nem kell nekem hinni, ott a mobilaréna, és nézz teszteket...
2016. szept. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Samsung Galaxy A3 (2016) 63 000 ft

Ajánlom!!!!

[link]

2016. szept. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!