Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan/hova adjam be a telefonom?

Hogyan/hova adjam be a telefonom?

Figyelt kérdés

Sürgősen pénzre lenne szükségem.

A telefonomat szeretnem eladni/beadni valahogyan.

Ha beadnam oda ahol megveszik, ott azonnal fizetnének vagy csak akkor ha mar van vevő a telefonra?

Vagy érdemesebb lenne neten árulnom?

1 hónapos 64Gb-os iphone 6 plus-rol lenne szó, ami telenoros.

Hibátlan, es papiros.

150e ft-rá gondoltam, mivel pénz szűkében vagyok.

Vagy ismertek olyat, aki felvasarolna?

Előre is koszi az értelmes hsz-okat.:)



2016. szept. 9. 11:09
 1/2 anonim ***** válasza:

A gsm boltokban biztos egyből megveszik csak épp a piaci ár alatt jóval.

Többet kapsz érte ha te hirdeted meg a neten. Nézz szét, hogy kb. mennyiért megy ez a típus és úgy lődd be az árát.

2016. szept. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Gsm-eket felejtsd el, ha nem tudod mennyit ér a telefonod, egyből látják rajtad ha nem mozogsz ilyen téren otthonosan, aztan megpróbálnak jól lehúzni.

Internetes hirdetésekkel is vigyázz, én miután eladtam a telómat a faszi felhívott és megfenyegetett hogy megöli a családom, mert szerinte egy piros folt volt a kijelzőn (egyébként a háttérkép egy része volt).

Legjobb lenne valami ismerősnek eladni szerintem.

2016. szept. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!