Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Még nem volt mobilnetem, hogy...

Még nem volt mobilnetem, hogy kell ilyet "venni"?

Figyelt kérdés
Vodafone-s vagyok, náluk kell venni, vagy a digitől, vagy akárkitől lehet, hol a legolcsóbb? Nem szeretnék sokat netezni, igazából csak arra kellene, hogy megnézzem az egyetemi dolgokat naponta, hogy változott-e valami stb.
2016. szept. 9. 20:07
 1/7 Alain Delon ***** válasza:
Inkább keress valami nyilvános WIFI-t ezekre az alkalmakra.
2016. szept. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azon éltem egy hétig, mivel nem volt net a koliban, és köszöntem szépen, elég volt belőle.. :D
2016. szept. 9. 20:20
 3/7 Bok Globule válasza:
2016. szept. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Minden szolgáltatónál van rá lehetőség, de szerintem ha vodás vagy, akkor tőlük tudsz csak venni. Fura, hogy nincs benne a dijcsomagodban, mert a feltöltökártyához is jár és a normál elöfizetésekhez is. Normálisan használható net havi 500 megátol kezdődik, ha csak mail-re, chat-re használod, szóval ne vegyél 100 megát az semmire se jó.
2016. szept. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Már 4 éve vettük a telefont, vagy akkor is volt már ilyesmi? Egyébként köszönöm szépen a válaszokat. :)
2016. szept. 9. 20:31
 6/7 anonim ***** válasza:
Menj be és kérdezd meg a lehetőségeket, nekem már 4 évvel ezelőtt is volt mobilnetem, de lehet akkoriban nem volt annyira elterjedt.
2016. szept. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Bok Globule válasza:
Vfone-nál van lehetőség sms-ben rendelni 100,500,1000 megás internetet, ha feltöltő kártyás vagy.
2016. szept. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!