Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung mobilok tényleg nem...

Samsung mobilok tényleg nem jók használtan?

Figyelt kérdés
Van egy telefonom, Samsung Galaxy Mini 2, tökéletesen szolgált 3 éven keresztül, de már időszerű lett a csere (még mindig tökéletesen stabil, hardverileg kevés). Láttam használtan Galaxy S5 Minit, ami nekem nagyon jó lenne, de le akarnak beszélni róla, mondván hogy Samsung sz@r, nektek mi a véleményetek? Vagy 40k alatt mit tanácsoltok? Legyen minél kisebb (4.3"-nál nagyobbat nem akarok), erősebb, mint a mostani, meg kell Jack dugó rá. Az se baj, ha minél jobb a kamerája.

2016. szept. 12. 16:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Valószínű aki mondta annak sosem volt Samsungja!Nekem amióta megjelentek a mobiltelefonok 2db mobilon kívül csak Samsungom volt és soha semelyiknek nem volt baja 2év után sem!A párom pl.örűlt,hogy a Sonytól megszabadult és most több,mint egy éve boldog Samsung mobil tulajdonos (A5).Nekem S6 van megjelenés óta,de nem mondanád meg,hogy közel 1.5éves...soha nem fagyott le és ugyan olyan gyors mikor megvettem.
2016. szept. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!