Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont javasolnátok...

Melyik telefont javasolnátok jobban? Microsoft Lumia 640 - Vodafone Smart Prime 7?

Figyelt kérdés
Lehetőségem nyílt ez a két eszköz közül választani. Tény hogy a két eszköz különböző rendszert futtat és azt szeretném ha most nem erről szólna vita. A kérdésem inkább a telefonok teljesítmény különbségéről érdeklődne. Sajnos most ez a két telefon közt tudok választani, tehát most más telefon nem érdekel.Köszönöm:)

2016. szept. 13. 11:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
41%
Windows telefont inkább ne. Tizedannyi program sincs rá, mindehol "futottak még" kategória és személy szerint csúnyának tartom az UI-t.
2016. szept. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem is inkább a Vodafone-os legyen. Nem vitázom, de tény, hogy a windows rendszer borzasztóan le van maradva az andoidtól, és mivel valószínűleg hamarosan meg is szűnik majd, így nem várható előrelépés sem. Ma már hülyeség Lumiákra pénzt kiadni.
2016. szept. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 ede1219 ***** válasza:
Nekem tökéletesen bevált a 640-es, igaz én nem pakolom tele mindenféle "appokkal". Telefonálok, sms-ezek, mms-ezek,zeis lencsés a kamerája, néha netezek, levelezésem meg tudom nézni, az alap navigációja/HERE/ a legjobbak közül való.
2016. szept. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Mennyire jó képeket készít szerinted? Ha már 640-es tulajdonos vagy:)
2016. szept. 13. 12:53
 5/14 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Kamera szempontból nem mindegy hogy sima 640, vagy 640 XL-ről beszélünk. (most lettem boldog XL tulaj, droidról váltottam). Szóval az XL kamerája 13 MP-es a sima 640-é 8 MP. És az XL, Zeiss optikát kapott, és hát láthatóan jobb fotókat lő a kistesónál:

[link]


Amúgy nagyon boldog vagyok a WP-s telefonommal, mert egy gyenge hardverű droidos telefon után hatalmas királyság. Nem fagy, stabil, nem lép ki, nem kapcsol ki magától stb... Tudom, ha egy erősebb droidos telóm lett volna, valszeg nem ábrándulok ki a droidból, de így alakult. Nem bánom... :)

2016. szept. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Sajnos a vodánál csak a kistesó van tudomásom szerint, szóval csak őt tudom választani. Én is droidosról váltanék, mert nem valami gyors a kütyü. Ahogy olvasom a tesztet nagyrészt kamerában és méretben különböznek. Tehát a kistesó se lenne rossz választás szerinted?
2016. szept. 13. 18:13
 7/14 ede1219 ***** válasza:

"Szóval az XL kamerája 13 MP-es a sima 640-é 8 "

Ez a legnagyobb parasztvakítás, egyszerűen nincs szükség ennyi MP-re, nincs látható minőségjavulás, sőt inkább romlik a kép minősége, mert borzasztóan kis felületre van elosztva a rengeteg pixel, és zajos lesz a kép.

2016. szept. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
ha csak fotózni kell, és alap telefonos funkciókra (hívás, sms, e-mailek), akkor jó választás lehet a Lumia, de ha valóban egy okostelefon tudását szeretnéd kihasználni, akkor az androidost ajánlom.
2016. szept. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
56%

A kistesó is jó választás! :) Ha droidról váltasz, akkor nyitott kell legyél a "másságra" (hehe) mert nekem qrvára nagy fejtörést okozott itt-ott az átállás. Mintha szándékosan kínoznák az embert, minden máshol van, más logika szerint működik. Emlékszem két órát tököltem azzal hogy le tudjam némítani a telefont... és magamtól nem jöttem rá... a neten kerestem választ a némításra. Persze ez az én bajom, mert nem vagyok egy kockaguru. Ha tehetségesnek és rugalmasnak tartod magad, akkor jó választás lesz hidd el! Meg lehet szokni, hiszen mindent meg lehet, sőt mivel flottul működik, meg is lehet szeretni! És ez nem utolsó szempont! Szegény ZTE blade G-met (előző droidos telómat) hányszor akartam földhöz vágni anyám... 512 MB RAM... ennyi volt szegénykémben és hát az qrvára kevés a droidhoz...

Szóval minden nehézség ellenére én a WP-nt és a Lumia-t javasolnám neked, de persze te tudod.

Meg személy szerint én jobban bíznék a Nokia (Microsoft) márkában mint az Alcatel (China)-ban. Én is bíztam a ZTE-ben, de minek... Jaa és a Mobilarénás fiúk a 640-re AJÁNLOTT plecsnit nyomtak, a Voda Smart-ra meg még csak tetszett-et sem. Jaa és a Smart az 30 ezres árkategória a 640 meg inkább 40-50 ezer.


[link]


Remélem segítettem! :)

Üdv!

2016. szept. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Kedves ede1219 javaslom figyelmedbe az alábbi videót! A Lumia 640 XL elképesztően gyönyörű fotókat lő, és ezen mobilarénáék is felhördültek. Hogy a sima 640 miért nem kapott Zeiss optikát és 13 MP-t. Párom LG Leon telója az XL mellett olyan látványosan gyenge fotókat lő hogy valami iszonyat. Nem bántani akarom az LG-t, de amikor egymás mellé tettük a kettőt... Szóval itt a videó:

https://www.youtube.com/watch?v=NNc3yIY2L2M

2016. szept. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!