Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont javasolnátok...

Melyik telefont javasolnátok jobban? Microsoft Lumia 640 - Vodafone Smart Prime 7?

Figyelt kérdés
Lehetőségem nyílt ez a két eszköz közül választani. Tény hogy a két eszköz különböző rendszert futtat és azt szeretném ha most nem erről szólna vita. A kérdésem inkább a telefonok teljesítmény különbségéről érdeklődne. Sajnos most ez a két telefon közt tudok választani, tehát most más telefon nem érdekel.Köszönöm:)

2016. szept. 13. 11:40
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Én galaxy ace3-ról váltanék, ami valjuk be nem mai darab. Sajnos vele most egy kicsit elegem lett az androidból. Körül nézegettem máshol is és sokan írják, hogy a vodafone nem túl tartós megoldás. Szerintem az android sem az. A windows teljesen máskép kezeli a háttéralkalmazásokat, sokkal jobban mint az android. Az androidnál ahogy tele pakolod úgy lassul. Természtesen nem egy csucskategóriás android készülékről beszélek ha nem az eddigi tapasztalataimról, ahol nagyon nem volt alkalmam csúcskategóriás készülékre. A windowsnál nekem nincs szomorkodni valóm az alkalmazások miatt mert nem használok olyan sok mindent ami ott ne lenne. Tehát most úgy döntöttem kipróbálom ezt is, ahogy az egyik válaszadó mondta: kell a "másság" :D Nagyon szépen köszönöm mindenkinek az eddigi válaszait! :)
2016. szept. 13. 20:19
 12/14 anonim ***** válasza:

Szerintem nem fogsz csalódni. Sokan többre tartják még az Ios-nél is, ami persze ízlések és pofonok. De az biztos hogy zárt, stabil rendszer mindkettő, ebben mások mint a droid. Én is erre vágytam, megkaptam... :) Észre fogod venni azt a plusz két magot a gépház alatt, a RAM pedig ugyanannyi, de más a rendszer ugye. Picit levéve a grafikát, el fog futni rajta az Asphalt 8-is amit szerintem droidon csak az elitkategória tud.


Jó mulatást! :)

2016. szept. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2016. szept. 13. 20:55
 14/14 anonim ***** válasza:
0%
"Sokan többre tartják még az Ios-nél is...." Mit, a Windows Phone-t??? Ezt még eddig soha senkitől sem hallottam, mindenki csak szidta. Na, azt hiszem megvan a hét vicce :D xD
2016. szept. 14. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!