Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apple Music mit tegyek?

Apple Music mit tegyek?

Figyelt kérdés
Apple Music próbaidőszakom nyáron lejárt. Egyik barátomtól kaptam egyszer egy ajándékcsomagot amiben 10$ volt és azzal fizettem az Apple Music tagságot de már az is elfogyott és kaptam egy emailt az Apple-től hogy probléma van a számlázással de az Apple Music még mindig működik (onnan hallgatok zenét és semmi furát nem vettem észre). Ha most megadok egy kártyát fizetőeszköznek akkor von le valami plusz költséget, amiért néhány napig nem fizettem, vagy csak az alap díjat?

2016. szept. 16. 21:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem csak a havi díjat vonja.

Az meg hogy nem kapcsolták ki azonnal amikor lejárt, lehet hogy van pár nap késleltetés, amíg be tudod fizetni a havi díjat, nem egyből off... legalábbis Spotify-nál is így van.

2016. szept. 17. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!