Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen színű Iphone 7-et vegyek?

Moja2001 kérdése:

Milyen színű Iphone 7-et vegyek?

Figyelt kérdés
Kettő tetszik nagyon de nem tudom melyik lenne jobb Rose Gold vagy a Matt fekete.Ti melyiket valasztanatok? Kerlek normalis valaszokat irjatok. Koszonom.

2016. szept. 16. 23:01
 1/7 anonim ***** válasza:
A zongora lakk színűt.
2016. szept. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
matt fekete.
2016. szept. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mindkettő ugyanolyan "jó", így amelyik jobban tetszik. A kozmoszfeketével viszont jobb óvatosnak lenni, mert minden review kiemeli, hogy mennyire könnyen karcolódik.
2016. szept. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Jet Black-et nem is tervezek venni mert en is lattam par videot ahol mondtak hogy nagyon konnyen karcolodik.
2016. szept. 16. 23:24
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem értem az ilyen kérdéseket... Hogy tetszik-e valaminek a színe, az az ember egyéni ízlésétől függ, te ezt akarod hogy mások döntsék el helyetted? Nincs saját ízlésed?
2016. szept. 17. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
hát ezt neked kell eldöntened. :D nekem azért tetszik jobban a fekete, mert a képernyő beleolvad a teljes előlapba, a fehér előlappal rendelkező telefonok pedig azért nem tetszenek, mert (ne tagadjuk) az iPhone-oknak elég nagy a kihasználatlan előlap-felületük, úgyhogy nagyon nagy a kontraszt a képernyő és a többi felület között.
2016. szept. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan mondom, nem hiszem el! Muszáj ilyen felesleges kérdésekkel terhelni az oldalt??? Nem az számít, hogy mások mit ajánlanak, csakis egyedül az, hogy NEKED MELYIK TETSZIK!!!
2016. szept. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!