Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miként tudnék letölteni Lumia...

RSV4 kérdése:

Miként tudnék letölteni Lumia telóval a 1 fichier.com fájlmegosztóról?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Tehát egy Lumia 640 LTE ,Windows 8.1/Denim oprendszerű mobiltelefon a ludas abban a dologban ,hogy filmet tölthessek le a 1fichier.com fájlmegosztó oldalról.Más oldalról kezdeményezett letöltés simán megy.A gyári ,alap böngészőt használom.Esetleg akad aki használja az említett fájlmegosztót Lumia készüléken?Minden választ megköszönnék.

2016. szept. 17. 09:48
 1/2 Badattitude ***** válasza:
Én nem mondhatom azt, hogy tölts le egy Torrent klienst a Lumiara, mert Torrentezni nem szabad...Azt sem, hogy azzal kiteljesedik a letöltés fogalma, mert azzal azt sugallanám, hogy ez nálam kipróbált dolog. Pedig nem, mert Torrentezni etikátlan..;) :) Bár csak tudnék segíteni...:D
2016. szept. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ Badattitude. :) Én sem szeretnék úgy fogalmazni ,hogy félreérthető legyen ,de megfordult a fejemben egy álltalad említett lehetőség ,de el is vetettem mert erkölcsileg ezt lopásnak ítélem meg.Mégis a fichier megosztót szeretném használni ,természetesen csak is lejárt jodíjú filmeket töltenék le.A választ mindenképp köszönöm. :)
2016. szept. 28. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!