Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Komolyan semmit sem változott...

Komolyan semmit sem változott elölről az iphone 7 a 6s-hez képest? (Fotó)

Figyelt kérdés

Ez csak két iphone 6s vagy valamelyik az iphone 7? Az azért elég durva lenne ha tényleg semmi különbség nem lenne elölről hiszen nem csak S változat hanem egy új 7es


[link]


2016. szept. 19. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Pedig elölről tényleg nincs változás (már ha a kijelző színeit nem számítod, ami fotón, normál kijelzőn nem fog átjönni).
2016. szept. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Alex Fly ***** válasza:
Mégis, mi változzon? Felül egy hangszóró, alatta egy kijelző, alul egy billentyű. Jellegzetes Apple-féle minimal design. Nem sok variációs lehetőség van...
2016. szept. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A két telefon milliméterre pontosan ugyanakkora ami azt jelenti hogy a 7 a 6s ráncfelvarrott változata.Belül megújolt egy kicsit és kész.


[link]

2016. szept. 20. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az iphone 6 nak meg ugye a 6s a rancfelvarott keszuleke ami ugye csak belulrol valtozott! Magyarul az iphone 6,6s,7 elolrol teljesen ugyan ugy nez ki! Nem varok radikalis valtozast de ez mar durva hogy 3 éve ugyan azt adja el az apple nagyon minimális csiszolgatásokkal!
2016. szept. 20. 13:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Soha nem értettem, hogy egyáltalán miért várják el az emberek egy okostelefontól, hogy a külseje változzon? Az eleje 95%-ban egy kijelző, mégis min kellene változtatni? Persze az ilyen felfogású emberek miatt születnek néha olyna vadhajtások, mint a hajlított kijelző vagy ilyesmi, de valljuk be, erre semmi szükség. A külsőt illetően egy lényeges szempont van a használó részéről, ez pedig az ergonómikusság. Azon pedig nem sokat lehet már fejleszteni, tehát felesleges is újítani minden szériánál.
2016. szept. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mindenkinek mas a velemenye! En nagyon nem ertek veled egyet, szerintem igenis valtozzon minden ujabb szerias telefon az elozotol ugyanis arra vannak a dizajnerek... Nezzem mar ki mashogy mint az elozo mivel ujabb generacio...! Hadj erezzem mar hogy huha ez sokkal szebb modernebb stb stb... megyunk a jovo fele kell a valtozas ne nezzen mar ugyan ugy ki a telefonom mint az elozo es kiadtam ra plusz 150.000 ft-ot .. azert mert hu szebben fenykepezz meg gyorsabb...lehet neked mas a velemenyed tiszteletben tartom de szerintem latszodnia kene hogy peldaul ez ujabb nem ugyan az mint az elozo.... bocs a irasert csak kulfoldrol irok..
2016. szept. 22. 23:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!