Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy S4 gt 9506 ra...

Samsung galaxy S4 gt 9506 ra megoldható a marshallow 6. 0.1 frissitése?

Figyelt kérdés

Hivatalosan nem jelent meg de főzőtt romal lehet a S4 re frissitni ? Ha igen hogyan , lépésről lépésre mit tegyek ? Külföldi videokon megtudták csinálni de angolul sajnos nem tudok , de magyar veboldalt nem találtam ahogyan levan minden írva meg útmutató segítség. És ha megolható a 6.0.1 frissitése S4 en akkor jól müködne rajta vagy lennének hibák a fözött romos nem hivatalós kiadásal ?

A legutolsó S4 kiadásnak a hardwere szerintem ellég erős elkéne még birja a marshallowot vagy nem jól mondom ?

Most a 5.0.1 van rajta a lilopop ami kicsit lassunak tünnik de ha sikerülne a 6.0.1 akkor gyorsabb lenne a 5.0.1 től ?

Vagy a marshallow roszab a lilopop tól ?

Akinek már sikült S4 re megoldanj a 6.0.1 et , az segítsen mit hogy tegyek lépésről lépésre ?


2016. szept. 21. 00:12
 1/1 anonim válasza:
A lollipop se lassú, egyébként a cyanogenmod-dal már lehet marshallow-ot tenni. Nem fogom neked itt elmagyarázni lépésről lépésre, de próbáld meg a cyanogenmod installer-rel. Ha az működik akkor kész is. Ha nem, (mint nekem) akkor töltsd le a hivatalos oldalról a szolgáltatódnak megfelelőt, root, recovery, gapps és telepítés. Nagyon tömör volt, de több helyen is le vannak írva a lépések magyarul is (csak régebbi rommal, de az mindegy) szóval meg lehet csinálni. Sok sikert! :)
2016. szept. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!