Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 7 vagy iPhone 7 Plus...

Iphone 7 vagy iPhone 7 Plus éri meg jobban?

Figyelt kérdés

iPhone 6s- em van. Pénteken szeretnék készüléket váltani, de nem tudom eldönteni..

A Plus -ban vonz a dual-camera, de a 7 sokkal jobban áll a kezemben, pont megfelelő a mérete, nem egy tepsi mint a plus.... Nem tudom eldönteni..

Ki melyiket venné meg?



2016. szept. 21. 01:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
50%
Ha sok felesleges pénzed van akkor a normált, ha még több van akkor a plust. Amire te használod egy iphone 4-es is tökéletesen megfelel, szóval felesleges újat venni.
2016. szept. 21. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
12%
csóró magyar hogy menőzik a telefonnal :D az élete nem ér annyit egyeseknek
2016. szept. 21. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

1: ha menőzni akarok, hidd el, nem ezen az oldalon fogom megtenni


2: nem az a fajta ember vagyok, aki bármivel is felvágna.


3: az iPhone nem azért kell nekem, hogy én mutogassam bárkinek is hogy nekem mim van, hanem azért, mert már 4 éve használom, és amellett, hogy nagyon bevált, a téma is eléggé érdekel.


Nem volt még ilyen, hogy nem tudtam eldönteni melyik lenne a legideálisabb telefon a 2 közül. Plus -om még nem volt, csak a kisebb. Nem tudom, rá tudnék - e szokni, ezért tettem fel a kérdést, és mások véleményére lettem volna kíváncsi :) ( nem egy olyan véleményére, aki életébe valószínűleg a kezében nem tartott meg iPhone-t, mint te ( utolsó) )

2016. szept. 21. 02:49
 4/18 anonim ***** válasza:
63%
Meg lehet szokni a nagy kijelzőt! Hamarabb mint gondolnád! :) mindenesetre tény, hogy nem ér annyit az új amennyit kérnek érte. Sokkal többet sem kapsz a 6 nál. Ha akarod vedd meg. Kis kötekedés: De de pont ide járnak menőzni az emberek ilyesmivel, meg hergelni a népet. :D
2016. szept. 21. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
39%
6s-ed van és 4éve használod!? ahha
2016. szept. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
49%

Ez csak troll kérdés, nem kell vele foglalkozni...


ha meg mégis komoly lenne a kérdés: általánosan elfogadott konszenzus, hogy a 6s és SE készülékeket nem igazán kell 7-re cserélni, mert nem igazán tud többet a 7es.

2016. szept. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

köszönöm az értelmes válaszokat :)


nem :) iPhone -t használok 4 éve, és most lesz egy éves a 6s- em, de szerintem te is értetted mit írok csak kötekedni akartál :)

2016. szept. 21. 11:57
 8/18 anonim ***** válasza:
21%

6S utan egy evre rogton 7-est venni, hogy ez mekkora baromsag!

Tudod mit, add ide nekem azt a qrva 300000 forintot elkoltom en valami ertelmesebb dologra!

2016. szept. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
70%
A 7plus-ban annyi a jo hogy 2 kameraja van, az egyik alapbol zoomos, a masik kozeli. Szoval jopofa, de nem eri meg erre elb_szni 400000-et.
2016. szept. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
25%
ez olyan hülyeség lecserélni a 6s-est 7 iphonera mint, ha lecserélném a samsung galaxy s7 edgemet note 7-re, semmi értelme, 7 IP-ban van 2 kamera hová szaladjak hirtelen ? meg a procija jobb 40 %-al a 6oshoz képest, 6s már nem viszi az angry birds -öt vagy mi ? lassabban tárcsáz ? ilyen sznobb emberek miatt lett milliárdos az apple, okos volt az a Jobs, hogy az emberek menőzésére épitette a vállalatot ...
2016. szept. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!