Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik éri meg jobban az...

Melyik éri meg jobban az árát, illetve melyik az időtállóbb? Iphone 6s plus vagy huawei P9 plus

Figyelt kérdés

2016. szept. 21. 15:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak pár évre, akkor a huawei P9 plus jó választás. Ha meg időtállóbbat keresel, akkor iPhone, de ott már inkább az újabba érdemes befektetni (igen, el is kérik az árát, főleg Magyarországon).

Amúgy én, Androidos telefonok pártján állok inkább, de ettől függetlenül, el kell ismerni, hogy az iPhone telefonok időtállóbbak. Sajnos Androidnál alig akad olyan készülék, aminél ennyire sok ideig kap frissítéseket.

2016. szept. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
iphone
2016. szept. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
#1 Elkérik az árát? Még jó, hogy kérnek egy csúcstelefonért 250-et... Képzeld, a Samsung S7 is 250 volt megjelenéskor (fogalmam sincs, most mennyi)
2016. szept. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
#3: mar nem azért, de írtam az időtállóságáról is, vagyis echte nem fikáztam az iPhone-t (amúgy is, érdemes pro- és kontrát is figyelembe venni /ezt készüléktől függetlenül írom/).
2016. szept. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
#4 És mondtam én, hogy fikázod? Nem. Egyszerűen tököm ki van azzal, hogy mindenki az árát szidja... Amikor a nagy vetélytársé se olcsóbb...
2016. szept. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
De olcsóbb. Ne csak a megjelenési árát nézd. Amúgy megy az Iphone 7-ből melyik annyi? A 32gb-os. És a Samsungból? Jah bocs nem számít hisz lehet bővíteni.
2016. szept. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Igaz, olcsóbb ma már... Viszont az iPhone 7 lazán lekörözi a Samsung S7 Edge-t... Egyébként mire használnál 32GB-nál többet átlag emberként? Semmire... De nagy a szád, buta androidfan
2016. szept. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
S7 Edge Fél éves mobil, elég nagy szégyen lenne ha nem lenne gyorsabb (hah 0.8 sec helyett 0.7 alatt jönn be az app Ehh) Átlagfelhasználóként? Tudod én jelenleg egy alacsony ár kategóriában szereplő telefont használok, és 16 gb-os. És szinte azonnal rendeltem bele 64gb microsd-t. És ez egy 50ezres telefon! Tudod ha telefonálásra facebookra veszek telefont akkor bőven elég egy olcsó android, windows is. De ha csak arra kell minek veszel csúcsmobilt? FuckLogic. Amúgy 32gb? Mennyit foglal egy Full hd film, videó? (Nagyobbat nem mondok hisz a legerősebb Iphone is csak FullHd kijelzős, bár igaz bőven több mint negyed misi, de hát ez Ájfón) Meg tudod-e mennyit foglalnak a játékok, képek? Döntsük már el mire veszünk mobilt. Butának még inkább téged mondanálak.
2016. szept. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"S7 Edge Fél éves mobil, elég nagy szégyen lenne ha nem lenne gyorsabb" Igazad van. Ennek ellenére a Samsungosok körében nagy divat cikizni az iPhone 6S-t, ami egy éve jelent meg, amiért lassabb (az általad említett tized mp-kkel) a Samsung S7... (ami ugye fél éves.. Akkor nekem ne gyere ezzel a szar dumával!


"Amúgy 32gb? Mennyit foglal egy Full hd film, videó? Meg tudod-e mennyit foglalnak a játékok, képek? Döntsük már el mire veszünk mobilt." Kb 10GB egy fhd film. Amúgy ez megint csak átlagfelhasználóknak kell, de nyilván szerinted csak FB-re használja az átlagember a telefonját.. Mit akarsz a játékokkal? Úgy írod, mintha androidon át lehetne rakni SD kártyára... Jah, ott van, hogy "áthelyezés SD kártyára". Hallod. Pár adatot pakol át csak, hiszen az alkalmazásnak a belső tárhelyen kell maradnia... Képek... Hogy ezt miért nem tudják megérteni az androidosok.. Felhőbe/gépre fel lehet másolni.. Azzal meg ne gyere, hogy akkor nem lesz bármikor elérhető, mert 1) Telód sincs nálad mindig 2) Biztos nincsen annyira fontos egy kép, hogy mindig nálad legyen...

Akkor mire is veszünk telefont?

"(Nagyobbat nem mondok hisz a legerősebb Iphone is csak FullHd kijelzős, bár igaz bőven több mint negyed misi, de hát ez Ájfón)" Tanuljuk már meg, hogy nem csak a felbontás a lényeg... Nagyon villogtatja a micsodáját a 2560 x 1440 felbontással, miközben ez csak fogyasztja az aksit, erősebb hardverek kellenek bele miatta, ráadásul ez csak egy szám, semmivel nem lesz jobb, mint egy iPhone-é. Hiszen nézni kell a képátmérőt, a pixelsűrűséget, panel típusát, de teljesen mindegy, látom, te értesz hozzá, fölöslegesen magyarázom neked..

2016. szept. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
a Samsung S7-nél*
2016. szept. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!