Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 6s vagy Sony XZ?

Tszitsza kérdése:

IPhone 6s vagy Sony XZ?

Figyelt kérdés

Telefon vásárlás előtt állok,vagyis pontosabban közben vagyok.Előrendeltem a T.mobile-tól az Xz-t amihez ugye jár valami csúcs szuper fejhallgató 60000 forint értékben vagy hogy.De időközben elgondolkoztam hogy nem-e lenne jobb egy iPhone 6s.

Tetszik a Sony de az iPhone is.Az android aggaszt most,nem tudom nem-e lassúl be ugyanúgy 2 év után

Árfekvésben kb nincs köztük különbség,előfizetésre venném.

A mostani telefonom egy Huawei P8 Lite

Ti melyiket választanátok?

u.i.:nem felvágni akarok az iphonnal hanem mert egyszerűen tetszik és jó is

Köszönöm ha elolvastad :D



2016. szept. 21. 16:20
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
80%
Szívesen
2016. szept. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 A kérdező kommentje:
*Válaszokat köszönöm :D
2016. szept. 21. 16:28
 3/44 anonim ***** válasza:
Iphone, de szerintem ne 6s-elj, hanem akkor vedd a hetest.
2016. szept. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
#2 :D Amúgy szerintem is inkább 7. 6S 220, míg 7 250. Nem nagy különbség az ár, pedig megéri.
2016. szept. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:

Ha tetszik az android akkor maradnák a Sony-nál.Tény,hogy én nem vagyok oda a Sony-ért,de el kell ismerni nagyon ütős telefont csinált főleg a Snapdragon 820-al.

A véleményem szerint nem is egy kategória az Iphone-al inkább felette áll.

Attól,hogy 2év után lefagy,lassul nem kell félni.

Ha választani kellene az Iphone 7 vagy Sony Xz,viszont én figyelném,hogy egyre több vásárlói panasz érkezik az Iphone 7-re. [link]

2016. szept. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
0%
#5-ös, az biztos, hogy a magyar nyelvtankönyv, az feletted áll. A többi sületlenségeddel ennek okán már nem is foglalkozom.
2016. szept. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
Na meg jött a megmondó ember!
2016. szept. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
Látod, mennyivel jobban jártál, mint ha egy magyartanár jött volna!
2016. szept. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
#8 Inkább próbálnál ellenérvet mondani a válaszomra,mielőtt itt trollkodsz,és szét OFFolod a kérdező oldalát!
2016. szept. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
#5 Két év? Tényleg annyit írtál? iPhone 4-5 évig bírja tesó. És az iPhone úgy van kitalálva, hogy inkább tölt több ideig, de nem fagy le <3 SE mellett van egy 4-em, és igaz, lassú, de még egy progi se fagyott le! ; ) Amúgy tényleg fölötte áll? Na ne mondd már... iPhone 7 lazán veri. Amúgy meg ezek a hibák... Igen. Mint a cikkben is írták, amit tudnak, javítanak szoftveresen. Ami meg nem működik, nyilván kicserélik. Amúgy meg nem fogom leírni a Samsung tragédiáját, de gondolom te is ismered.. Annak ellenére sokan vettek Samsungot, minden probléma nélkül. Akkor?
2016. szept. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!