Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 6s home gomb kattogás,...

Iphone 6s home gomb kattogás, mi a teendő?

Figyelt kérdés

-Sziasztok!

vettem egy ipone 6s-t,5hete és ma reggel azt vettem észre,hogy a home gomb kattog és olyan érzés,mintha egy kicsit mozogna is.Pedig nagyon vigyázok a telefonra.

Ilyenkor mi a teendő?Ki tudják cserélni,vagy garanciába megjavítják?

Előre is köszönöm a válaszokat.



2016. szept. 21. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:
2016. szept. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ha nem hivatalos apple garanciával vetted az a te problémád, mert a sufni boltokban a bolti garancia nem ér semmit! Ha hivatalos apple boltban vetted, akkor oda kell visszavinni.
2016. szept. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Van hivatalos apple garancia
2016. szept. 22. 17:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Semmit nem lehet csinálni vele, majd elmúlik idővel. Kicserélni nem fogják, több napra meg nem éri meg leadogatni a szervízbe. Nekem csak most a hidegek beköszöntével kezdett el néha kattogni/recsegni, szóval lehet hülyeség de szerintem az időjárás is közrejátszik, mert meleg időben ilyet nem csinált nekem és már nem egy iPhoneom volt úgyhogy nem kell aggódni miatta.
2016. nov. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!