Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ajánlanátok milyen telefont...

Ajánlanátok milyen telefont vegyek? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Amik a fő szempontok: Tiszta éles kijelző(lehetőleg ne iPhone 5-s nagyságú kijelző, hanem nagyobb), minőségi anyaghasználat, ne merüljön gyorsan az akku, android/iOS, akadás mentesebb operációs rendszer, jó kamera, (esetleg ujjlenyomat olvasó, bár nem annyira szükséges).

Windows Phone-ok kizárt!

És megfizethető legyen, ne többszázezres készülék!

Előre is köszönöm!



2016. szept. 21. 21:14
 1/4 anonim válasza:

Samsung Galaxy A2016.

Szerintem elég jó készülék és az ára se olyan vészes.

2016. szept. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
#1 Mármint melyik? 3 vagy 5?
2016. szept. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem írtál keretet,de 115.000ft körűl már van Samsung S6.Gyakorlatilag mindent amit leírtál megfelelne.

-Kijelző 5.1" SuperAmoled ami verhetettlen.

-Anyaga oldalt fém és elöl-hátul Gorilla glass4.

-Kamera talán a legjobb ebben a kategóriában (2015)...nagyon gyors és részletes képeket készít.

-újlenyomat olvasó van benne.

Nekem az aksi bő használat mellett kb. 1nap,ha lemerülne a gyorstöltő nagyon hamar feltölti.Nekem megjelenés óta van meg az kb.1.5év és soha nem fagyott le,és soha nem akadozott.Alapban egyébként Android 6-al jött ki.

2016. szept. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
LG G4, Huawei P8, Sony Xperia M5, vagy Samsung Galaxy A7 2016
2016. szept. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!