Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megérné az s7 edge? (lent...

Megérné az s7 edge? (lent több infó)

Figyelt kérdés

Szóval új telefon vásárlásán gondolkoztam és akkor láttam meg az s7 edge-t. Tehát hogy kinek mi a véleménye/Tapasztalata a telefonnal kapcsolatban.

Meg hogy mennyire használjátok az este funkciókat stb.



2016. szept. 21. 21:20
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Nem az Apple volt előbb. A Nokia már akkor okostelefont gyártott amikor az Apple még bőven az iPoddal volt elfoglalva. De még a hordozható mp3 lejátszó se az Apple találmánya mert már az iPod előtt is voltak ilyen hordozható készülékek.
2016. szept. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Effektíven az exynos chipje a gyorsabb. Az hogy az Apple úgy tervezte a chipjét hogy egyes tesztekben jó eredményt érjek el az nem újdonság. A PC iparban az NVidia ilyen aki a drivereit úgy fejleszti hogy a tesztek alatt sokkal gyorsabbnak mutatkozik különböző direkt a tesztekre fejlesztett trükkökkel mint amilyen valójában.
2016. szept. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

Kár, hogy:

"2010 áprilisában jelentettek be újabb multimédiás mobiltelefont, a Nokia N8-at. Ez az első Nokia készülék, melynek kapacitív érintőképernyője támogatja a két ujjal történő vezérlést."


és


"Első változatát Steve Jobs, az Apple hajdani vezetője mutatta be 2007. január 9-én, és azon év július 29-én került kereskedelmi forgalomba."


De nem baj, elnézem neked.

2016. szept. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100emberből 1ember fogja nézni,hogy melyik telefon gyorsabb 0.5mp-nél a többi 99 pedig a design,jobb kamera,szebb kijelző,jobb,célszerűbb felhasználhatóság,több extra,ár/érték és még lehetne sorolni sokáig...ebből a szempontból nem az Iphone a győztes!
2016. szept. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

"a design" Apple nyert

"jobb kamera" Apple nyert

"szebb kijelző" Samsung nyert

"jobb,célszerűbb felhasználhatóság" Ennek semmi értelme

"több extra" mármint mire gondolsz?

"ár/érték" Apple nyert (még mindig 250 volt az S7 megjelenéskor, mint most a 7, és a 7 jobb, theát ár/értékben azonos igazából, csak ma a 7 jobbnak számít)

"és még lehetne sorolni sokáig...ebből a szempontból nem az Iphone a győztes!" De, 3-1 nekik!

2016. szept. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

Soha nem volt az Iphone az első okostelefon gyártók között!

Mi is elnézzük neked!

[link]

2016. szept. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Igazatok van, rosszul fogalmaztam. Nem okostelefont akartam írni, hanem érintő kijelzős okostelefont! Nah, abban viszont ők voltak az elsők! És szépen, sorban mindenki lemásolta. És baj? Nem. De ettől még lemaradtak ahhoz képest.. Ez baj? Nem. Akkor az baj, ha most az Apple van lemaradva? Igen, hiszen ha az Apple nem tökéletes, akkor már szar..
2016. szept. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

Nokia 9210 Communicator Megjelenés időpontja: 2000

Nokia 7710 Megjelenés idõpontja 2004

Hogy ne is említsem a telefonálásra is alkalmas érintőképernyős színes kijelzős PDA-kat mert nekem is volt még az apple telefonos előtti időkben olyanom. Nem is értettem mire fel az a nagy hype az apple első telefonja körül.

De elnéző vagyok veled mert annyira erőlködsz elvakult apple fanboyként. Azért vigyázz mert pszichoszomatikusan is lehet ám sérvet kapni az erőlködéstől.


Dizájn? A tavalyi leherakített kocka? A Samsung az edge modelljéhez képest egy sámlikitámasztó.


Jobb kamera? Az S7 edge kamerája alázza az iphoneét https://www.youtube.com/watch?v=rHGV5YWFU2g

Az hogy van egy 2x nagyítású kamera is arra csak annyit tudok mondani hogy aki zoomolni akar az vegyen rendes fényképezőgépet.


Szebb kijelző? Ez megosztó van akinek ez van akinek az tetszik.


Ár érték? Amikor már többször elismerte az apple is hogy töredék áron gyártatják a készülékeket a kínai munkásokkal és a két gyártó közül az applenek a legnagyobb a haszna egy készüléken?


De bóó báá búú csak az iphone csak az iphone mer az a jobb mert csakazértis jobb meg blablabla! Mondjad írjad még. Isszuk szent szavaid :-)

2016. szept. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

A design és az Iphone?Évek óta ugyan az az unalmas forma.

Kamera?Nézz teszteket!

Szebb kijelző mindig a Samsung nyer.

Jobb,célszerűbb felhasználhatóság amíg nem használsz S7-et addig nem tudod!

Több extra pl.gyorstöltés,vezeték nélküli töltés,bővíthető tárhely,Vr szemüveg kompatibilis stb,stb

"ár/érték"

2016. szept. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

Na szóval...


"Nokia 9210 Communicator Megjelenés időpontja: 2000

Nokia 7710 Megjelenés idõpontja 2004

Hogy ne is említsem a telefonálásra is alkalmas érintőképernyős színes kijelzős PDA-kat mert nekem is volt még az apple telefonos előtti időkben olyanom. Nem is értettem mire fel az a nagy hype az apple első telefonja körül. "


Igazad van.


"Dizájn? A tavalyi leherakített kocka? A Samsung az edge modelljéhez képest egy sámlikitámasztó. "


Szubjektív. Nekem mind a kettő tetszik.


"Jobb kamera? Az S7 edge kamerája alázza az iphoneét https://www.youtube.com/watch?v=rHGV5YWFU2g

Az hogy van egy 2x nagyítású kamera is arra csak annyit tudok mondani hogy aki zoomolni akar az vegyen rendes fényképezőgépet. "


Erre csak annyit tudok mondani, hogy aki jó képeket/videókat akar csinálni (a szavaiddal élve), "az vegyen rendes fényképezőgépet".


"Szebb kijelző? Ez megosztó van akinek ez van akinek az tetszik. "


Én is ezt mondtam.


"Ár érték? Amikor már többször elismerte az apple is hogy töredék áron gyártatják a készülékeket a kínai munkásokkal és a két gyártó közül az applenek a legnagyobb a haszna egy készüléken?"


A Samsung biztos 400ezerért gyártja a telefonjait... Hagyjad már, egy Koreai cég vajon mennyiért gyártatja a telefonjait?...


"A design és az Iphone?Évek óta ugyan az az unalmas forma."


Igen. Mint írtam, a dolog szubjektív, egyébként ha megnézed, LG-nél, Sony-nál, Samsungnál is ugyanaz a dizájn rég óta.... Persze csak az iPhone hibái közé soroljuk ezt fel...


"Kamera?Nézz teszteket!"


Beszéltük.


"Szebb kijelző mindig a Samsung nyer. "


Beszéltük.


"Jobb,célszerűbb felhasználhatóság amíg nem használsz S7-et addig nem tudod!"


Ezek szerint nem is fogom megtudni... És honnan tudod, hogy pld egy iPhone 7 nem tudja neked azt nyújtani? Valahogy a másik válaszolót értelmesebbnek tartom...


"Több extra pl.gyorstöltés,vezeték nélküli töltés,bővíthető tárhely,Vr szemüveg kompatibilis "


És az a gyors töltés meddig bírja?...

Vezeték nélkülit iPhone is tudja

Ezért vannak 256GB-os iPhone-ok

Ebben is a Samsung nyert


Remélem mindenre válaszoltam, minden félreértést megbeszéltünk, nem igazán akarok itt tovább vitázni!

2016. szept. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!