Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megérné az s7 edge? (lent...

Megérné az s7 edge? (lent több infó)

Figyelt kérdés

Szóval új telefon vásárlásán gondolkoztam és akkor láttam meg az s7 edge-t. Tehát hogy kinek mi a véleménye/Tapasztalata a telefonnal kapcsolatban.

Meg hogy mennyire használjátok az este funkciókat stb.



2016. szept. 21. 21:20
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Figyelj senki nem fikázta igazán az iphone-t csak ugye fordítva sem korrekt. Én erre akartam rávilágítani hogy bármiben vissza lehet szólni.


Az hogy egy telefon mi mindenre jó és mennyire sokoldalú a felhasználhatósága az csak a felhasználón múlik. Miket telepít rá és miket használ. Ezért ez pont egy értelmetlen pontja az egésznek.

Van aki megveszi bármelyiket és mit csinál? Szinte csak telefonál rajta. Meg néha megnézi mennyi az idő. Gyanítom az emberek többsége ilyen.

Az én ismerőseim között is vannak akik vagy az iphonera vagy a samsungra lgre meg minden másra esküsznek. De szinte csak telefonálnak. Mi a fittyfenének kell nekik okostelefon?

2016. szept. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Jah, és még azt akartam, hogy nyilván azért volt akkora sikere az első iPhone-nak, mert azért teljesítményben elég nagyot ugrott. De én utálom a múltat, tőlem aztán az az 1999-es nokia is lehetett gyorsabb. A jelenben viszont az iPhone teljesítményben jobb, az androidok sokoldalúbbak, az iPhone-ok biztonságosabbak, androidból van elérhető árú is, ésatöbbi, ésatöbbi. Teljesen értelmetlen is sorolgatni, hiszen ez olyan, mint a PS4 vs Xbox one. Szubjektív.
2016. szept. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Én inkább marketingben látom az akkori sikert. Ebben az alapító nagyon jó volt.


A sebesség eredménye a tesztektől függ. Van olyan teszt amiben a samsungba került exynos van olyan amiben a qualcomm van amiben az apple A10 a jobb.

De ha a nyers erőt nézzük akkor az egy magos teszt eredménye leginkább az órajelektől függő hogy mennyi utasítást hajt végre másodpercenként mert mindegyik ARM arhitektúra és különösebb trükközések nincsenek ebben az architektúrában (legfeljebb a driverekben vagyis szoftveres oldalról). Mert pont a fogyasztás alacsonyan tartása érdekében alkalmazza mindegyik ezt az architektúrát. A többi marketing hablaty a cégektől.


A korábbi rendszerszintű problémákat az android 7 igyekszik megoldani de az apple rendszerének meglesz mindig is az az előnye hogy csak a saját telefonjaikra kerül és ezért mindig is optimalizáltabb lesz. Ha nem döntenek úgy hogy kiadják a rendszert úgy hogy bármelyik másik gyártó is hassználhassa. Volt már példa erre a próbálkozásra amikor régebben a pc-knél áttért az apple az intel processzoraira és hamar lefújták ezt a tervet. Akkor volt egy kiszivárgott telepítő amit én is kipróbáltam egy noname PC-n és jól működött.

2016. szept. 23. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
ha van rá keret akkor megére én megvettem nem bántam meg, igaz kéztől az ár feléért telekomos papirokkal karcmentesen, az első pár hónapba beleestem és azoknak meg kijelzői hibásak voltak, de probléma mentesen kicserélték másfél hét után visszakaptam és minden ok, még beleirták, hogy a rezgés sem működik érdekes avval nem volt gondom vagyis nem emlékszem, hogy lett volna, kicserélték a motort is ... mindegy figyelmesek voltak, ezen kivül semmi más baja nem volt eddig,m nagyon szeretem, bár igazán jó kijelzővédőt nehéz rá venni megvettem a panzerglasstól a fóliát eddig elégedett vagyok vele igaz az ára is megvan de olcsóbb mint egy kijelzőcsere
2016. szept. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
vegyük a dizajnt azért akár melyik oneplus is szebb mint akármelyik iphone, vagy most kellene választani iphone 7 vagy s7 edge közül dizajn szempontjából azért nem az iphonet választanám ... hanem a sokkal szebb s7 edge-t
2016. szept. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
#25 Szubjektív, én marhaságnak tartom a lekerekített képernyőt, és nem is tetszik.
2016. szept. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
#26. Rendben neked nem tetszik, de attól még másnak tetszhet nem? Amúgy pont azoknak van ott a Sima s7.
2016. szept. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
#27 És mondtam én, hogy másnak nem tetszhet? Komolyan, a "szubjektív" és a "szerintem" se elég manapság?
2016. szept. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!