Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kivettem egy telefont. Valamil...

Kivettem egy telefont. Valamilyen oknál fogva nem tudom fizetni (lent). Ha a letiltás előtt függetlenítem (kiüttetem, állítólag megváltozik az imei száma vagy nem is lesz neki) akkor tudom használni továbbra is?

Figyelt kérdés
a saját nevemre vettem ki,de anyukám használta,aki közben a saját telefonját a barátomnak adta,és annak fizette a törlesztőjét. tulajdonkeppen felgyűlt az adósság,ami az én nevemen van. a telefont moyt kuldte el anyukam,most van nalam,de sajnos nem tudom ezt az osszeget kifizetni
2016. szept. 22. 02:20
 1/7 A kérdező kommentje:
marmint akkor simmel mukodik?azt tudom hogy az adossag nő...anyagilag helyre kell razodnom,most koltoztem,rendezni akarom,de jelenleg ekkora szamlat nem tudok! kertem mar reszletfizetest is,de egy nap kesedelem miatt ramverték az egeszet!
2016. szept. 22. 02:22
 2/7 A kérdező kommentje:
jelenleg a lényeg hogy használhassam,mert majdnem egy éve fizetem a kemény pénzeket az elmaradások miatt,es ki sem tudom hasznalni a telefont :( mert ekkora osszeget mar tenyleg nem tudok....es ők sem tudnak segiteni...most mindenki megszorult. 21 vagyok,rendezni fogom,nem akarok tobb millat felhalmozni ilyen koran!
2016. szept. 22. 02:27
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha függetlenited tudod használni más hálozaton. Az imei nem változik.
2016. szept. 22. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
De az adósságod nem fog eltünni, azt fizetned kell továbbra is.
2016. szept. 22. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha IMEI szám alapján letiltják, akkor hiába függetleníted, egyik hálózat sem fogja felengedni. Ez van, amikor felelőtlen emberek méregdrága telefonokat vesznek hitelre, ahelyett, hogy kifizetnének egy középkategóriást...

Vagy csak én vagyok úgy vele, hogy nem nyújtózom tovább, mint ameddig a takaróm ér?

2016. szept. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nagyon jol tudom hogy mi van az adossaggal,le is irtam a sztorit es hozzateszem ez nem egy meregdraga ajfon,es meg hatalmasnak se mondanam.
2016. szept. 22. 15:59
 7/7 anonim ***** válasza:
Általálban az a jó megoldás, ha azzal egyezkedsz, akinek tartozol, ha máshonnan nem tudsz pénzt szerezni.
2016. szept. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!