Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy A5 2016 kinek...

Samsung Galaxy A5 2016 kinek hogy megy a gyors töltés?

Figyelt kérdés

Ennek a telefonnak már van ez a "fast charging", vagyis a gyors töltés funkciója. Először amikor kikapcsolva feltöltöttem akkor tényleg iszonyat gyors volt. Másodjára bekapcsolva töltöttem és vagy három óra volt mire feltöltött, pedig a régi telefonom is két óra alatt feltöltött. Most harmadjára megint ki írt egy ilyet hogy 3 és fél óra lesz mire feltölt, ez a CM security írta ki, annak van egy ilyen töltést figyelő funkciója. Lehetséges, hogy az fogná vissza ennyire? De hát a régi telefonom se lassította le és egyébként jó alkalmazás. Ja és most hogy kikapcsoltam és úgy töltöm megint gyors, de hát nem kapcsolhatom ki mindig, addig pl nem tudnak hívni.

Valakinek van hasonló gondja vagy az övé működik rendesen?



2016. szept. 22. 19:45
 1/2 anonim válasza:
Nekem is a510-em van és rendesen töltődik, kB másfél óra mindig , nem tudom mi baja lehet , szerintem menj el egy mobil szervizhez és kérdezd meg , hogy mi baja lehet, az is lehet , hogy a töltővel van baj
2016. szept. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Bár nem akartam, sikerült lefrissíteni 6.1 re. Sok minden változott pl a menüben, de legalább a töltés helyre jött.
2016. szept. 24. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!