Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a Samsung...

Mi a véleményetek a Samsung Note 7-ről?

Figyelt kérdés
A felrobbanó aksit most hagyjuk, mert azt ki fogják javítani.

2016. szept. 23. 14:17
1 2
 1/13 Barna96 válasza:
Nekem az, hogy túl nagy, tabletnek meg kicsi. Specifikációi rendben vannak. Szerintem az is menő h van hozzá toll, de amúgy nem szeretem a Samsumgot, akkor már inkább nexus 6P.
2016. szept. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha nem sokkal is,de a legjobb "mobil" a piacon...(szerintem)!
2016. szept. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Igen, én is ezt gondolom, hogy a piac legjobbja most. A konkurens az iphone 7 Plus nem túl nagy szám szerintem.

MM gyors meg minden, de nincs benne olyan plusz. ami miatt bennem lenne ez a "kell, de most" érzés. Pedig az IOS rendszert jobban szeretem.

2016. szept. 23. 19:21
 4/13 anonim ***** válasza:

Egy phabletre ne mondjuk már, hogy túl nagy...

Egy tengeralattjáróra se mondjuk, túl vízes.


Én kicsit csalódtam benne. Note 5-m van és semmi olyat nem hozott a 7-es amitől dobtam volna egy hátast.


Oké, gyorsabb lett, de úgy alkalmazásonként 0.2 másodpercel? Kamerája is jobb, de az se annyival, hogy nekem most szomorkodnom kéne. Iris scannert sose használnám. 64 giga alapból az jó dolog, de nekem a 32db is fullosan elég. 3-5 giga mindig szabad, pedig televan játékokkal, zenével, képekkel etc, és az 50gb felhő is ott van.

Vízállósága is oké, de én nem lennék bátor vízben sűrűn használni.

A karcállósága az romlott..:/

Hmm.


Ami kell nekem belőle az a Vulcan api, és az s pen-el a gif készítő funkció.

Remélem az andorid 7-el megkapom őket ^^

2016. szept. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nekem Note 4-em van és úgy tudoma note 7-ben már 4gb ram van, szerintem az nem árt. a Note 4-ben kb mindig 80 százalék körül mozog a memória kihasználtsága, pedig ebben is van 3gb, tehát szerintem az a plusz gb nem ártana. És követtetek meg, de nekem a note 7 kinézete valami gyönyörű. Bár az árazása nem tetszik. Lassan drágább lesz, mint egy iPhone.
2016. szept. 23. 20:56
 6/13 anonim ***** válasza:

Ó a note 4 az más teszta. Arról még az 5re is érdemes váltani.

Amúgy nálam (note5) 60%on áll a RAM ugyan úgy 4gb

1.5 áll rendelkezésre. Ez tökéletesen elég mindenre. Ha mindent megnyitok, akkor se laggol be :D

2016. szept. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Az utóbbi héten sok gondom volt a 4-el, ezért gondolkodok váltáson, pedig még jövő decemberig ki akartam tolni. Ma újraraktam a rendszerét, mert szoftveres probléma volt (remélem) és meglátjuk. Ha most vennék telefont a note 7 és az iPhone 7 pluson gondolkodnék.
2016. szept. 23. 22:37
 8/13 A kérdező kommentje:
Meg ugye a Note 4 mobilarénán ajánlott plecsnit kapott, ami ilyen árkategóriában ritka.
2016. szept. 23. 22:45
 9/13 anonim ***** válasza:
Mi volt a gondod vele?:/
2016. szept. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Állandóan kikapcsolt meg újraindult, lefagyott. Ez a három történt felváltva egymás után vagy egyszerre. Volt mikor újra sem akart indulni, bekapcsoláskor ilyeneket írt ki:

[link]

[link]

A képek a netről vannak, nem én csináltam, csak szemléltetést szolgálják.

De mióta visszaállítottam gyárira recovery módban, azóta minden oké.

2016. szept. 24. 18:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!