Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone adatok költöztetése...

IPhone adatok költöztetése így rendben lesz?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Olyan kérdésem lenne, hogy venni szeretnék egy új iPhone-t (előző már 5 éves), és szeretnék átköltöztetni rá mindent (appok kivételével).


Amit eddig tettem:

Felszinkronizáltam mindent a régi készülékről iCloudba, majd kijelentkeztem. Ezután alaphelyzetbe állítottam a mobilt. Ha ezután az új telefonon bejelentkezem a régi Apple ID-vel, akkor mindent visszamásol a telefonomra, igaz?

A későbbiekben majd el szeretém adni a mobilt, de nem akarom, hogy az Apple letiltsa.


Megcsináltam mindent? Kell nekem még valamit tennem a régi mobillal, hogy eladhassam rendesen? Ha igen, kérlek jelezzétek.Sosem mentettem még iPhone tartalmat. Köszönöm a válaszokat.



2016. szept. 23. 20:29
 1/7 anonim ***** válasza:

A régi készüléken hányas iOS van?

Egyébként pedig a zenéid nem lesznek meg ha csak nem valami streaming szolgáltatót használsz (Apple Music, spotify).

Az új készüléken amikor először beállítod, ki kell választanod, hogy visszaállítás iCloud mentésből.

2016. szept. 24. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

iOS 9.3 van rajta. A zenéket a számítógépen tárolom, szóval az nem baj, ha elveszik. Majd visszateszem az iTunes-szal.

Az új mobil meg iOS 10-es lesz.

2016. szept. 24. 10:18
 3/7 anonim ***** válasza:
A képeket videókat legegyszerűbben úgy tudod átrakni, ha a régi telefonon bekapcsolod az iCloud Photo Library-t, amit a beállítások -> fotók es kamera alatt tudsz megtenni. Viszont ez az iCloud tárhelyed használja, szóval ha mondjuk van 8GB képed akkor nem fog elférni az összes az alap 5GB iCloud tárhelyen.
2016. szept. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, a képek és videók mentése is megtörtént, az említett módszerrel. Akkor ezzel meg is vagyok? Ha eladom a mobilt, bekapcsoláskor aktiválnia kell az új tulajnak, és ezzel lezárul a dolog, igaz?
2016. szept. 25. 08:46
 5/7 anonim ***** válasza:
Kijelentkezel az iCloud fiókodból, kikapcsolod a find my iPhone-t, és ezek után visszaállítod gyárira (Beállítások > Általános > Visszaállítás > Összes tartalom, beállítás törlése).
2016. szept. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
És igen, ezután neked már nincs teendőd :)
2016. szept. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szuper. Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2016. szept. 26. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!