Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Windows phone - Microsoft...

Windows phone - Microsoft account probléma. Mit lehet tenni ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Van egy Nokia Lumia 520-am Windows Phone 8.1-gyel. A Microsoft accounttal nem tud szinkronizálni se az outlook, se a VPN amit telepítettem és Microsoft accountot kér. A Microsoft fiókba viszont be tudok lépni.

2016. szept. 23. 23:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Csinálj egy új fiókot. Bár ha az is friss nem msn kori akkor nem tudom de próbáld ki. Nekem msn kori fiókom volt nem jött be csináltam másikat elfogadta
2016. szept. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem egy freemailes fiók tartozik a Microsoft accounthoz és 2008-ban készítettem.
2016. szept. 24. 09:44
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
add el, és vegyél telefont.....hihetetlen, hogy még mindig mennyien szenvednek a használhatatlan windows phone-al.
2016. szept. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hotmaillal próbáld.
2016. szept. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!