Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek az iPhone 7...

Mi a véleményetek az iPhone 7 Plusról?

Figyelt kérdés

2016. szept. 24. 11:54
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Hatalmas, kár, hogy Apple ott is igyekszik megtartani a megszokott arányokat - ez túl nagy kihasználatlan helyhez vezet.

Ezt leszámítva szerintem kevésbé vonzó, mint a 6s plus volt, mivel már a 4.7-es modellek is megkapták a képstabilizátort, 2X zoom pedig nem hiszem, hogy érne ennyit, no meg az iOS 10.1-gyel érkező portré mód.

2016. szept. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, az lemaradt, hogy (számomra) a legvonzóbb különbség a "sima" 7-hez képest, hogy 3 GB memóriát kapott, bár 2 GB RAM-mal sem érzem zavarónak az újratöltögetést iPad Air2-n.
2016. szept. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Engem is zavart a sok kihasználatlan hely, nagyobb, mint egy samsung note, de a kijelző 2"-al kisebb. A 3gb memória valóban csábító.
2016. szept. 24. 12:13
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem kellene, túl nagy. De azt olvastam, hogy jobban fogy, mint a sima.
2016. szept. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon jó "kis" telefon lett :D Mondjuk 2 dolog van ami nem tetszik benne:


1. a jack hiánya, de sztem ezzel kb. mindenki így van.

2. szerintem meghagyhatták volna alul - felül a fehér műanyag csíkokat, nekem a 6-ban is pont az tetszik, hogy nem olyan üres a hátlap.


Ezeket leszámítva valóban nagyon jó lehet, mondjuk én nem cserélem le rá a 6s Plus-omat, pont az előbbiek miatt.

2016. szept. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

A jack hiánya engem is zavar. de úgy is vezeték nélküli fülesre akarok váltani, mert a vezetékesek mindig tönkremennek pár hónap alatt, amit nem tudok megérteni. Abszolút rendeltetésszerűen használom és...

igazából erősen elkezdtem gondolkodni, hogy váltsak-e erre a telóra, most note 4-em van. Eredetileg jövő decemberig terveztem várni, de nem biztos, hogy megérné. Az iPhone 7 egy elégé kiforrott készülék, míg egy forradalmi készülék kétséges, hogy az lesz.

2016. szept. 24. 13:17
 7/26 A kérdező kommentje:
A csíkok léte meg nem léte annyira nem izgat, mert tokban fogom tartani :D
2016. szept. 24. 13:17
 8/26 anonim ***** válasza:

"Az iPhone 7 egy elégé kiforrott készülék".

Inkább az ellenkezője! [link]

2016. szept. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
46%
Utolsókám, összekevered a szezont a fasz.ommal, a szoftveres hibát, a hardveres tudással.
2016. szept. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

#9 Egy másik cikk,hogy ne keljen 5oldalt írnom,hogy megértsd!!!!Nagybetű a lényeg!!!!!!

"Az általános vélekedés szerint nem nagyon lehet mit kezdeni vele, ha van, akkor van, és még a legjobb minőségű, drágább komponensek is képesek produkálni ezt a hangot. Nagyon valószínű, hogy az említett iPhone esetében is erről van szó (és itt is csak akkor hallatszott, ha nagyobb teljesítményt adott le a telefon), ami azért meglepő, mert ilyen hardveres teljesítmény mellett ennek azért NEM SZABADNA megtörténnie."

2016. szept. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!