Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek az iPhone 7...

Mi a véleményetek az iPhone 7 Plusról?

Figyelt kérdés

2016. szept. 24. 11:54
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

Igen, mindig szoktak ilyen hibák lenni a megjelenés után, de pár széria után ezek már eltűnnek. Ezért nem szabad az első körben telefont venni, én pl 2-3 hónapot szoktam várni a megjelenés után. Akkora ezeket a hibákat már ki szokták küszöbölni.

A kiforrottságra pedig azt értem, hogy nincs benne semmi olyan újítás, mivel nagy gond lehet, tehát kb egy ilyen hardverfrissítés az egész. Ezért nevezem kiforrottnak.

2016. szept. 24. 19:26
 12/26 anonim ***** válasza:
49%

10-es jaj, mert ÁLLÍTÓLAG egy telefon csinálta ezt? Kacc-kacc. Ez olyan, mint a hajlós iPhone.


Itt is a nagybetű a lényeg ám.

2016. szept. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

Biztos nem egy készülékről van szó, de ezek nüansznyi hibák. Kijavítják őket, akik meg kifogtak ilyen készüléket azoknak kicserélik.

Szerintem még a felrobbanó aksi meg gáz, a gáz akkor van, ha a gyártó ezt a szőnyeg alá söpri és a megkárosított ügyfeleket nem kártalanítják.

2016. szept. 24. 19:45
 14/26 anonim ***** válasza:
És ez? [link]
2016. szept. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Tudod, én újságíró vagyok, az újságírásnak van egy íratlan szabálya. Az a hír valós, amit legalább két, egymástól független, hiteles forrásból erősítettek meg. Majd ha ilyen történik iPhone hívásminőségével kapcsolatban, akkor hiszem el, hogy nem kacsa.
2016. szept. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
A Note7 re gondolsz?Most jönnek a cikkek,hogy mennyi kamu "álgyuladás volt"...amúgy egyik sem robbant,hanem felgyúlt. (2.5millióból kb.35 ami,már az sem biztos,hogy 35)
2016. szept. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
25%
Fáj az igazság, mi a koreai csodáddal kapcsolatban!
2016. szept. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Tudod, én nem lennék büszke arra, hogy egy tucattermék tulajdonosa vagyok. A Samsung a dömping termékeivel elárasztja a piacot, minden második embernek van már valamilyen Samsung terméke. No de nézzük csak, melyik váza az értékesebb? Amelyikből egy darab van az egész világon, vagy amelyikből millió? Az iPhonenak nincs annyi üzletága mint a koreai csoda Samsungnak, így jobban tud a minőségre koncentrálni.


Rólad meg annyit, én nem lennék büszke rá, hogy egy vagyok a sok hülye közül, akit a Samsung egész pályás letámadásos kampány hadjárata be tudott hülyíteni. Én szeretek egyedi lenni, nem pedig a tömeg része. De hát nem mind vagyunk így ezzel.

2016. szept. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

#14 Szerintem ez beletartozik abba a halmazba, amit korábban említettem, ugye az első szériás telefonokba vannak ilyenek, de ezeket kijavítják idővel, akik meg ilyen telefont vettek, azoknak kicserélik.

#16 Igen a Note 7-re gondolok, de szerintem semmi negatívat nem írtam. A Note 7 kiváló telefon, az iPhone is az, minek kell versenyeztetni őket?

#18 Szerintem egy telefontól senki sem lesz egyedi. Mindegyik telefon tömegtermék, hisz bemész a boltba és megszeded. Akkor lenne egyedi telefonod, ha építenél magadnak, de akkor se egy eszköz határozzon már meg.

2016. szept. 24. 23:08
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

#18 Ezt a tucat terméket nem értem.A Samsung több árketogóriás telefont gyárt ezért eleve több is van belőle,de ha már itt tartunk akkor Az Usában (is) minden jött-mentnek Iphone-ja van.Azért,mert magyarországon a világon a legdrágább és sajnos ehhez a fizetéshez képest pedig nagyon sokba kerűl max.ezért nem lesz tucattermék...Viszont,ha fordítva közelítjük meg akkor nem véletlen,hogy a S7/S7edge,Note7 is "tucattermék" lett a közel 300.ezres árával.

Egyébként nem vagyok semmilyen telefonpárti mindenki azt vesz amit akar és pénze van rá.

2016. szept. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!