Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a jobb huawei mobiltele...

Melyik a jobb huawei mobiltelefon? (lent)

Figyelt kérdés

huawei p9

huawei p9 lite

huawei p8


ár értékarányban, minőségben, kamera, gyorsasaság,


Amire nekem kell:


szép képet csináljon, sokat használom a kameráját, és gyors legyen, ha puskáznom kell az egyetemen.


De ha 1 picit jobb a másik még nem fizetek dupla árat (p9-p9 lite)


2016. szept. 24. 20:57
 1/1 anonim válasza:
Szia.Én nem vennék Huawei telefont.Nagyon hamar törik,mivel műanyagból van,nagyon vastag tok kell rá.A telefon 5-6 hónap mulva lassuli kezd,nekem mára nagyon lassú.Én másikat szeretnék venni.A kamerája az összes huaweinek ugyan olyan,nem csinál olyan szép képet a sötétbe,sőt.Minőségben már az előbb leirtam a véleményem,gyorsaságnak mind1,mert belassul.Ár érték pedig akkor fontos amikor mgveszed.Nekem huawei p8-am van, 170.000-ért vettem kb. 10 hónapja,most meg 85.000-ért is lehet kapni. Tehát,ha irod hogy melyik éri meg legjobban,szerintem egyik sem,én a te helyedbe, ha a p9 kb. annyi mint az iphone6,vagy samsung galaxy s6 edge+rengeteg jó telefon vn.Alig várom hogy megszabaduljak tőle.15/L
2016. szept. 25. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!