Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s7 vagy Iphone 7?

Samsung galaxy s7 vagy Iphone 7?

Figyelt kérdés
Melyiket vegyem? Hosszútávra tervezek telefont venni.

2016. szept. 25. 09:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha a hosszú távban beleérted a szoftveres frissítést, akkor mindenképp iPhone. Ezt leszámítva mindegy, vélhetően hardveresen mindkettő elég lesz hosszabb ideig, így az egyéni preferencia dönthet. Vagy az olyan dolgok, mint jobb akkuidő (S7), jobb kamera (S7), bővíthető memória (S7)...
2016. szept. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Iphonnenál a zárt rendszere miatt van valami korlát amit esetleg nem tudnék vele csinálni? Van ilyen?
2016. szept. 25. 10:12
 3/10 anonim ***** válasza:
33%
Samu. Egyértelműen.
2016. szept. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Indokold meg
2016. szept. 25. 10:25
 5/10 anonim ***** válasza:
#2: persze, hogy van ilyen (pl nem tudsz torrentezni, a grafikus felületet megváltoztatni), de átlagos felhasználás esetén ezek nem szoktak tényleges limitációt jelenteni.
2016. szept. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#4 Sokkal több praktikus extrákal van ellátva az S7 és persze nem vagy lekötve a gyártóhoz."Telefon van érted nem Te a telefonhoz".
2016. szept. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nézőpont kérdése
2016. szept. 25. 15:39
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát mi a fontos neked? Mire használnád? Kicsit részletezd már... :D Mindkettő jó telefon, nem fogsz mellé egyikkel sem... de így talán tudunk segíteni.. :D
2016. szept. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Leírom miben jobb az S7 az Iphone 7-nél.

Jobb kamera

Jobb anyaghasználat

Szebb kijelző

JACK

Vízálló, nem cseppálló

Jobb üzemidő

Bővíthetőség

Nagyobb RAM mennyiség


És hogy ellenben miben jobb az Iphone 7 az S7-nél

Valamivel gyorsabb. (Egy app 1.5 sec helyett 1.4 sec alatt jön be.)

Kb ennyi

2016. szept. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Jaja.Használtam 3 hétig Galaxy S7 Edget,aztán váltottam vissza gyorsan iPhone 7-re.

Első bekapcsolásnál beakadt,aztan hard reset. Utána jó volt egy ideig. Microlaggok a főmenüben, értesítési központot lehúzva...elég sok helyen-nem annyira zavaró,de ha egyszer észreveszed,zavarni fog. Továbbá eléggé sok alkalmazás összeomlást tapsztaltam,a 3 hét alatt.

Kijelzője szép,de azért eléggé élénk,túlszaturált képe van, a valósághoz képest.iPhone LCD panelje sokkal realisztikusabb.

Kamerába szerintem az iPhone mindig is jobb volt,kivéve a látószög terén,de szerintem nem olyan vészes dolog ez.

Mindkettő telefon vízálló,szóval ez szerintem mind1 is(iPhone 7 cseppálló,de eléggé jól bírja a vizet a tesztek alapján).

Gyorsaságra az i7 a nyerő,majdnem 2x olyan gyors(nem csak benchmark alapján,hanem alkalmazások megnyitásakor is. Youtubeon nézd meg. 1.40 vs 3valamennyi perc volt,már nem emlékeszek).

Kb.ennyi.

Még a Samsung akkuidőbe jobb.De a sima i7-hez viszonyítva,az i7 Plussal nincsenek tapasztalataim,de ott kb.ugyanannyi lehet az üzemidő.

Végül: döntsd el hogy melyik rendszer jön be.Személyreszabhatóság kell?Hajlított kijelző?-Galaxy S7.Hozzáteszem hogy 1-1:5 évig kap támogatást,utána semmit nem kap.Addig is,amit kap,több hónapos elcsúszásokkal kapja meg.

Ha megbízhatóság,sokáig tartó támogatottság kell,és az hogy tartsa az árát a telefon.Az iOS kicsit zártabb,de nem nagy probléma ez szerintem.Ha akarod akkor jailbreakeled és a személyreszabhatósagnak csak a fantáziád szabhat határt.Ha ezek kellenek neked,akkor válaszd az iPhone 7-et(128 vagy 256gb-os változatban.nekem 128gb-os i7;128gb-os iPad Air 2-m van,emellé 200gb-os iCloud tárhelyet bérlek).

2017. jan. 8. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!