Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Volt androidosok, milyen...

Volt androidosok, milyen iphonosnak lenni?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, mi a véleményetek az android váltás utáni Ios-os tapasztalataitokra.
2016. szept. 26. 19:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A legszembetűnőbb, a sebesség. Sosem szaggat, sosem fagy le, mindig olyan, mint a villám. Androidon feltettem fél év alatt mondjuk 10 appot, úgy belassult, hogy szinte használhatatlan volt, pedig csúcskészülékeim voltak.
2016. szept. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Semmi extra igazából. Nincs már meg az a nagy előnye az iphonenak mint korábban volt.... de ez csak személyes vélemény. Van akinek jobban bejönnek az ios által nyújtott szolgáltatások...


Üdv. egy SE tulaj

2016. szept. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy sokkal gyorsabb, de nekem jobban tetszik az iOS kialakítása.
2016. szept. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszik! Samsung Galaxy S3-ról váltottam iPhone 6s Plus-ra idén januárban. Való igaz, eleinte elég furcsa volt, mert merőben más a rendszer logikája. Nekem a felülete, megjelenése sokkal jobban tetszik, kifinomultabbnak tartom. Sok app-nak jobban tetszik az iOs-os változata. Imádom, hogy villámgyors, még egyszer sem fagyott le, pedig elég sok alkalmazásom van. Az S3-on ez elképzelhetetlen volt, mindig törölnöm kellett egy csomó mindent, hogy egyáltalán az alap funkciókra képes legyen, pedig az is csúcsmodell volt anno.

Csupán 3 dolog van, ami nem tetszik benne:

1: Ez a kompatibilitás dolog, vagyis, hogy nem lehet pl bt-n fájlokat küldeni, meg gépről csak iTunes-al lehet bármit rárakni, nincs fájlkezelő.

2: Az antennája kicsit gyengébb, mint a Samsungé volt, mind wifi (közelebb kell menni a routerhez, hogy jelet fogjon), mind mobilhálózat (gyengébb térerő, több helyen egyáltalán nincs, ahol a Samsungnak még van) téren.

3: Gyengébb fényviszonyok között nem valami jó minőségű képeket csinál, még vakuval sem, elég zajos a végeredmény


Nálam ezek a negatívok, bár a 2. és a 3. inkább a készülék hibája, mint a rendszeré. Megszoktam és megszerettem az ios-t, egyenlőre nincs tervben, hogy visszatérjek az Androidra.

2016. szept. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sokat segítettek. :))
2016. szept. 26. 20:38
 6/13 anonim ***** válasza:
#4 Nekem pont az tetszik, hogy nincs fájlkezelő, hanem egy ilyen rendezett alkalmazás. Amúgy reális, amit írtál
2016. szept. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
41%

Hogy legyen negatív válasz is.Igaz nem az én tapasztalatom (nekem nem is kell soha ios),hanem a barátomé!

Androidos volt és áttért Ios-ra.Ő elmondása szerint hatalmasat csalódott mivel beetették,hogy milyen stabil az Ios és az a legjobb.

Az Ő készüléke egy Iphone SE ami,már az első héten szarakodod a második héten szoftverhibával küldte vissza...Ok ez minden telefonnal előfordulhat!

Viszont amikor azt hitte tényleg olyan gyors és stabil akkor már téveded is az Ios10-re váltáskor!Fényképezésnél lefagy,wifit és a mobilnetet rendszeresen ledobja!Amikor rájött,hogy számítógép és mobilnet,wifi nélkül semmit nem ér az egész rendszer pláne,hogy minden alap dologért fizetni kell vagy egyáltalán nem is tudod használni amit az androidnál tudott ott már vége is volt az egésznek! Elmondása szerint nagyon megbánta,hogy váltott Ios-ra és alig várja,hogy leteljen a hűség idő és visszatérjen az Androidra.

2016. szept. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
#7 miért is kell fizetni? Semmiért.. Az iOS 10 pedig sok embernek nagyon rosszul, sok embernek pedig hibátlanul működik.... Nyilván, a hibákat kijavítják, de nyilván az android 6.0 remek indulása bíztatja a barátodat a visszatérésre... Szal semmit nem mondtál, de azért köszi, hogy itt voltál
2016. szept. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
#8 Nem kell védeni az Ios-t!Nem mindenkinek jön be,és erre akartam utalni,de ezek szerint te nem érted a lényeged!
2016. szept. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem védem. De semmiért nem kell extrákat fizetni, és az iOS pedig, ahogy írtam, van akinek jó, van akinek nem. Ahogyan az android legújabb verziója is hasonlóképpen indult.
2016. szept. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!