IPhone 4 már kuka?

Figyelt kérdés
Pár napja megtaláltam a régi iPhone 4-esem, lementettem róla minden dolgot, majd leformáztam, újraraktam az egész rendszert. Le akartam tölteni a Facebookot és a Messengert de egyiket sem engedi már letölteni, mindenhez 8-as ios kell már neki. Próbáltam bütykölni utána keresni neten hogy lehet megoldani hogy valahogy mégis le tudjam tölteni ezeket a programokat vagy a 8-as ios-t beszerezni (amiről olvastam, hogy 4S-nél régebbi telefonokat nem támogat). Jailbreakeltem is a telót hátha úgy enged majd valamit, de semmmi. Szóval a 4-es iPhone már teljesen használhatatlan?

2016. szept. 26. 21:02
 1/7 anonim ***** válasza:
az
2016. szept. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
39%
Nem kuka,de telefonálhatsz még vele,és ilyenkor jön az a téma,hogy miért is az android a jobb!?Ott nincsen soha ilyen gond!
2016. szept. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha bejelentkezel a régi Apple ID-del (amivel korábban letöltötted már az említett appokat), akkor le tudod szedni a korábbi appokból a még támogatott utolsó verziókat. Ehhez lépj be az AppStore-ba, menj a frissítésekhez, és a legfölül tudod a már megvásárolt (letöltött) alkalmazások kompatibilis verzióit leszedni.

Alternatíva lehet, ha egy régi verziót vadászol le, s azt rakod fel (Jailbreaknek hála), de könnyen lehet, hogy azokat megtákolták, és malware-t is tartalmaznak.


#2: hát, ez a hátránya megvan annak, ha csak a készülékek 3%-a használ 2 évesnél régebbi szoftvert:)

2016. szept. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%

2) azért ne feledjük azt a tényt, hogy az ájfón4 már 6 éves telefon, amire ha lenne is legfrissebb ios, csak döcögne vele.

nehogy már azt mondd, hogy egy ugyanilyen öreg droid telefonon még minden pöpec

2016. szept. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#4 Nem azt mondam,hogy a régi androiddal nem lehetnek gondok,csak ott ilyen problémát egy androidos nem ismer...a régi appokat is lehet használni minden gond nélkül akárhány frissítés volt rajta.Én így értettem.
2016. szept. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát kb.

Bár ilyenkor nem érzem a sokat iphonefaboyt aki azt mondja hogy az Iphone +5 évet is kibír... Jah igen telefonálni tudsz vele. Gondolom erre gondolunk egy negyed millás telefonnál :D

2016. szept. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
uccsó: hülyeségeket beszélsz, 4s-től az összes frissíthető volt még ios9-re, de a legtöbb app ios8-nál feissebbet nem kér. tehát egy 5évea telefon még simán működik.
2016. szept. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!