Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LUMIA 650 Vélemények, Tapaszta...

Pátkai bálint kérdése:

LUMIA 650 Vélemények, Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

venni szeretnék egy lumia 650-est de olvastam róla ezt is azt is és szeretnék megbizonyosodni hogy megéri-e.

Támogatja a vezeték nélküli töltést? és a Windows hello-t?



2016. szept. 26. 22:45
1 2
 11/13 anonim válasza:
34%
Én a héten kaptam céges telefonnak egy Lumia 650-et, egy sapka szar az egész. Eddig BB Q10-em volt, azért sem voltam oda túlzottan, mert nincsenek rá alkalmazások, és van egy-két logikai bukfenc benne. Viszont stabil volt, bírtam a fizikai billentyűzetét, jól átlátható a menüje. Ezzel szemben a Lumia egy átláthatatlan szarrakás, gusztustalan ez a csempés megoldás. Alkalmazások erre sincsenek. Maga a készülék meg gyakorlatilag üvegből van, ezt egyszer ledobod vagy ráülsz véletlenül, örökre vége van.
2016. szept. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
nekem asus van 60-ért. zenfone 2 laser. imádom. mindent tud, gyors, bő tárhely, jó kamera.
2016. okt. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
48%

Elolvastam a válaszokat és szerintem ezzel nem lett előbb a kérdező. Próbálok hasznos választ adni(ha még aktuális a kérdés). Lumia 650-et használok, és teljesen meg vagyok vele elégedve. Amire nekem fontos volt telefon vásárláskor:

- szép kijelző

- Elegáns kialakítás

- ár

Amire használni akartam:

-Facebook

-Zene

-Telefonálás

-nameg egy elfogadható kamera

Ezekre használom most is, és tökéletes.

Vezeték nélküli töltést nem támogat, viszont kérdem én hogy MINEK? A vezeték nélküli töltést (Wireless charging) úgy sikerült eddig csak megvalósítani, hogy ráteszed a töltőpadra a telefont, aminek semmi értelme, vezetékkel ugyan ott vagy.. -_- (Gondolom te is erre a megoldásra gondoltál, nem olyan baromságokra mint "napelemm" "generátor" [Előző válaszokban olvastam])

A Windows Hello csak Lumia 950-en érhető el mivel az íriszfelismerővel rendelkezik, a 650 nem. (Szerintem ez is épp olyan baromság mint a vezeték nélküli töltés. Rossz fényviszonyokkal máris romlik a teljesítmény.)


Nos, a kérdéseidre asszem válaszoltam, én ajánlom a telefont. Gondolom akiknek egy ilyen kérdésre az a válasza hogy: "Windows? Neeeee" az biztos nagy zseni. Aki meg az Androiddal jön az dugja is fel magának, ilyen árban vegyen droidot a halál..Én nem mondom hogy szar(Mondjuk ilyen árban igen) a tabom nekem is droidos(Tab S2) és hibátlan, viszont a 650 véleményekhez nem hinném hogy ezeket kéne beírni. Szerintem ilyenre csak az válaszoljon akinek van is ilyen telója, nem az aki hallásból ismeri.. Remélem segítettem.

2016. dec. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!