Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ezzel beszélni is lehet, vagy...

Ezzel beszélni is lehet, vagy csak fülhallgató?

Figyelt kérdés

[link]


QCY Q26


2016. szept. 27. 22:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Azt írják hogy csak fülhallgató. Látható hogy nem is megy a száj felé mikrofonos rész mint a beszélgetős headsetek esetében.

Puskázásra nem túl jó mert nagyon észre lehet venni.

2016. szept. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak fulhallgato amugy igen jo minősegű hangzasa van a qcy-oknak, van egy bt-os fulesem tőlük az eddigi fulesek mehetnek a fenebe hozza kepest , majd 70 eur volt de akcioba 20 ert arultak mondom idetlen kinai huzas, amazonon 60 eurert arultak. 20 at meger kiprobalni,ahogy megjött kiprobaltam igen meglepett a minősége kellemesen csalodtam benne ... első nap ki sem vettem a fulemből
2016. szept. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszi


akkor túlbecsültem az emberiség szaktudását hogy lehet benne mikrofon is, s nem kell szájhoz nyúlnia, vagy van ilyen csak drágább?

2016. szept. 27. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!