Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Internet kikapcsolása hogyan?

Internet kikapcsolása hogyan?

Figyelt kérdés
Nemrég kaptam egy Nokia 5220 telót, és nézegettem miket tud, láttam is ilyet hogy Opera Mini, tudtam hogy egy netböngésző, és gondoltam megnézem milyen is valójában, de amint be akartam kapcsolni a telo közölte hogy csatlakozik (gondolom a netre) így azonnal ki is léptem. Pár perc múlva kaptam az sms-eket hogy ennyi és ennyi az egyenlegem, majd szépen fogyott el. Ilyenkor aktiválja magát a net? És ha igen hogy mondom meg neki hogy jó lenne ha abba befejezné?
2010. ápr. 24. 14:59
 1/1 anonim ***** válasza:

.



Telefon az ügyfélszolgálatnak, és elmondod nekik is amit ide írtál nekünk.


Régi probléma, hogy a szolgáltató alapból engedélyezi a net hozzáférést abban a reményben, hogy az ügyfél majd jól kipróbálja és megtetszik neki.



.

2010. ápr. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!