Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Belső tárhely, és SD kártya!...

Belső tárhely, és SD kártya! Nem értem?

Figyelt kérdés
Doogee X5 telefonom van, belső tárhelye 8 GB és egy 16 GB-os SD kártya van benne, jelzi, hogy még 14000 kép el is fér benne, de az alkalmazásaimat nem tudom frissiteni, se újakat letölteni! Tudok küldeni screenshotokat a beállításokról ha valaki tud segíteni

2016. szept. 30. 20:25
 1/5 A kérdező kommentje:
Mert nem tudom az alkalmazásokat frissíteni és letölteni újat, de képből meg még egy csomó fér. Mi lenne a megoldás?
2016. szept. 30. 20:26
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak a belső tárhely számít.. mindegy mekkora SD van benne, mert az alkalmazások a belső tárheyre települnek. Pl már akkor se enged telepíteni ha 500-600 mega (vagy oicivel több) hely v an csak a belsőn, mert fent tart magának a redszer bizonyos %-i helyet
2016. szept. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy nem szabad 16 gigánál kisebb tárhelyű telefont venni.. de ink 32
2016. szept. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2016. szept. 30. 20:40
 5/5 Alex Fly ***** válasza:

Az alkalmazások nem az SD kártyára települnek, nem is a belső felhasználói tárterületre, hanem (általában) a /data partícióra. Ha ott nincs elég hely, akkor lehet akár több terabyte-os userspace, akkor sem tud települni.

Ilyen esetekben segíteni szokott a cache törlése.

2016. okt. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!