Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik iphone a legjobb?

Melyik iphone a legjobb?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik iphone-t vegyem meg?és miért?

2016. okt. 2. 16:02
 1/8 anonim ***** válasza:
iPhone 7 (/7 plus) számít a legjobbnak. Annyi hátránya van az előzőkhöz képest, hogy nincs rajta jack csatlakozó, így kénytelen vagy (a hozzá adott) átalakítót használni, ha jack-es fülest akarsz továbbra is használni.
2016. okt. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
Amelyikre pénzed van , Jézusom tényleg ilyen nehez eldönteni nyilván a legújabb modell lesz a leggyorsabb legtovább támogatott ha van pénzed azt veszed meg ha nincs akkor csökkenő sorrendben azt a modellt amelyikre futja , egy kis értelem legyen már benned kérlek
2016. okt. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
37%
Igazi " ájfonos" leszel.
2016. okt. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
7plus... szerintem nem kell részletezni hogy miért.
2016. okt. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
16%
Igazából nem csodálkozom hogy csak Iphone jöhet szóba, a tulajok 99% ilyen hül.ye mint te. Vegyél Iphone 7 Plus 256 gb-ot, fél millából megúszod, és garantáltan túlárazott terméket kapsz. De hát ez a lényeg nem?
2016. okt. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nyilván énis egy h@lye iPhone tulaj lehetek érdekes módon mérlegképes könyvelésre járok de biztos az vagyok nem mindegy , hogy valaki azért vesz telefont mert. Célja van vele vagy csak divatból ;) ezt ne keverd össze kedves utolsó
2016. okt. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
58%
Mintha a papírnak köze lenne a józan paraszti észhez. Direkt írtam 99%-ot. Mindig vannak kivételek. De valahogy mindig azt tapasztalom mindenki "csak mert" veszi.
2016. okt. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát én azért vettem mert biztonságos , gyors stabil és sokáig van támogatva , sokan mondják hogy iphoneon is vannak hibák szerencsére az enyémen nem volt, ezért megvagyok vele elégedve :D nem posztolok róla képeket tokba is tartom hogy jobban védjem tehát nem menőzésre használom hanem kényelmi funkciót lát el nekem emiatt tökéletes választás volt :D . Aki divatból veszi az annyit is ér
2016. okt. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!