Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kinek mi a véleménye az iOS...

Kinek mi a véleménye az iOS 10-ről?

Figyelt kérdés
Ha rossz akkor indoklást is szeretnék kérni. Ha jó akkor is lehet indokolni. Szívesen várom a válaszokat.
2016. okt. 2. 20:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem eleve rossz volt a véleményem róla, mert úgy kaptam egy 5s-t, hogy ios10 beta volt a telefonon. (Persze ezt nem vettem figyelembe mert beta)

Eléggé szaggatott majd visszatettem 9-re. Azóta megjött a gyári frissítés, még aznap telepítettem is. Nekem az ios 9.5.2 jobban bejött. Kicsit lassult a telefon, és mindenre kétszer kellett rányomjak, hogy végre bevegye. (Pl facebook like)

A gyorsablakok sem tetszenek, hogy nem nyúlnak ki a kijelző szélére. A fényerőt borzalom volt levenni-felvenni, sosem érzékelt. Előző ios verziónál mindez jobb volt.

Egyetlen előnye, hogy jobb lett valamiért a telefon akkumlátora.

De én valahogy elundorodtam az apple termékektől, így iphone5s és ipad mini után megvan a véleményem. Nekem az android sokkal jobban bejön. Erre rátett az ios10 is. Már nincs egy apple termékem sem, nem is tervezem már.

2016. okt. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Értem:)) köszönöm a válaszod?:))

Egyébként én sem szeretném nagyon frissíteni 10-re mert eddig nem sok jót hallottam róla. De gondoltam megkérdezem itt is és összesítem a véleményeket:D jobb biztosra menni:)

2016. okt. 2. 21:17
 3/7 anonim ***** válasza:

Kollegámnak SE a főnökömnek "sima" 6 van

Ök sírnak olyan szar a 10.Fefagy,és kidobja az alkalmazásból állításuk szerint.Reménykednek,hogy lesz valami javitás.

2016. okt. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Oh hát ez se valami biztató:DD rendben köszönöm:))
2016. okt. 2. 21:39
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem 6-on semmi baj vele. Ismerőseim zömének iPhone van, 5, 5S, SE, 6, egyikük sem panaszkodott még rá.

De olvasni netszerte gondokról, viszont tapasztalatból ismerősi körben ezekből semmi nem jött elő.

2016. okt. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen jó lett. Egyáltalán nem tapasztaltam semmiféle hibát a megjelenés óta, pedig nyúzom a telefont rendesen.

Az, hogy egyes alkalmazások crashelnek valószínűnek tartom, hogy nem az iOS10 hibája, hanem a fejlesztőé, aki még nem optimalizálta a rendszerhez az adott alkalmazást. Nálam pöpec minden, én csak ajánlani tudom. :D


/iPhone SE

2016. okt. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat:))
2016. okt. 2. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!