Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri az S7 az S6-tal szemben...

Megéri az S7 az S6-tal szembeni felárat?

Figyelt kérdés

Telefon vásárlás előtt állok, de nem tudom melyiket vegyem ?

Jobb annyival az S7 hogy megér +60 ezret ?


2016. okt. 4. 07:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem!A különbséget a csak a kamerában veszed észre és,ha nem számít az a kb.0.5mp gyorsaság az S7 javára akkor nem éri meg.Az S6-ot nagyon eltalálta a Samsung!(tapasztalat).
2016. okt. 4. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat.
2016. okt. 4. 07:53
 3/7 s55 ***** válasza:
Én valószínűleg az S7-et választanám, mivel engem zavarna hogy az S6-nak nem bővíthető a memóriája. Amennyiben ez neked nem számít, jó választás lehet az S6.
2016. okt. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én személy szerint S7-et vettem, mert olyan helyekre is gyakran megyek ahol jól jön a vízállóság. A RAM kezelésén is javítottak (illetve több is van benne), tovább bírja az akku, meg hát újabb, egy évvel tovább fogják támogatni. Kívülről is jobban tetszett. A kamera a telefonos kategóriában szuper, villámgyors a fókusz és sötétben például szebb képeket is készít mint az előd. (A nappali képekről megiszlanak a célemények.) Az S6 nem bővíthető mìg az S7 igen, bár ez nálam nem volt szempont.


Te ismered a saját helyzeted és hogy a fentiek mennyire fontosak neked. Az S7 a jobb telefon, de ha nem használod ki, netán problémát okoz az ára, akkor szerintem semmi értelme ilyet venni.

2016. okt. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Előző (4-es) vagyok; azzal is számolj, hogy az S7-re egy rémálom védőfóliát/-üveget találni, mert nem látszik, de lekerekített a kijelzőüveg széle. Fóliából talán van épkézláb, de üvegből, hát, a Mobilaréna fórumát már nem követem, de nem lepődnék meg ha még mindig keresnék a normálisat. :)


Én ezek nélkül használom egy kihúzófüles bőrtokban. Látható karc így nincs rajta, mikrokarc viszont van sok (direkt fényben, megdöntve a kijelzőt látszanak).

2016. okt. 4. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#4-5: Azért ne feledjük, hogy az S7-nek van Edge nélküli változata is :)


Szerintem a vízállóság önmagában megéri ezt a felárat.

Nyáron balatonon vízben tudtunk vele vidózni, habpartyban csuron vizesen, esőben, stb. Hülye haverom vodkába bemerítette, és úgy járta körbe a helyet. Kibírta. Persze nem mondom, hogy ez a rendeltetésszerű használata, de meglepően strapabíró kis jószág :)


A másik meg a bővíthetőség. Nagy kincs az még ma is.

2016. okt. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6: Én is a sima S7-ről ìrtam, nem az edge-ről. :) Van egy kis lekerekìtés a kijelző szélén, ezért jobb fogni, de a tempered glass nem fekszik fel rá. Egy hónapja legalábbis még nem találtak olyat ami bevált volna.
2016. okt. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!