Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen Samsungot ajánlanátok?...

Milyen Samsungot ajánlanátok? Közép kategóriát

Figyelt kérdés

Volt egy S4-esem de sajna a műanyag és króm keret megrepedezett, lehullott... Teljesítménye elegendő volt(4x1,9GHz).

Tegnap fogtam a kezemben egy J5-töst és megtetszett hogy fém keret van körbe, csak kicsit lassúnak éreztem(4x1,3GHz?).


Melyiket ajánlanátok legalább 1,7GHz és feljebb, fém kerettel és minél olcsóbban? :)


2016. okt. 5. 18:14
 1/5 BM-Striker ***** válasza:

Samsung Galaxy A5 (2016)


Ho olcsó és jó középkategóriás telefon kell, Samsung-ok kiesnek.

2016. okt. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is A5 2016.
2016. okt. 6. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Elég gyenge a processzor benne, de köszönöm :)
2016. okt. 6. 16:45
 4/5 BM-Striker ***** válasza:

#3


Te kértél középkategóriás Samsung telefont.


Egyébként az A5-ben lévő Snapdragon 615 és Exynos 7580 fejlettebb és erősebb SoC-ok, mint az S4-ben Snapdragon 600.


600-ban nagy teljesítményű magok vannak, viszont öregebb architektúrára épülnek, emiatt egy 8 magos A53 alapú SoC jobban teljesít a gyakorlatban, mint egy 4 magos Krait 300 alapú.


Snapdragon 800 (pl. Galaxy Note 3) a még erősebb Krait 400 magokkal pl még versenyképes lenne teljesítményben mai középkategóriás telefonokkal szemben.


Ha kifejezetten nagy teljesítményű telefon kell középkategóriás áron:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2016. okt. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 BM-Striker ***** válasza:
2016. okt. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!