Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha veszek egy "új" iPhone-t...

Ha veszek egy "új" iPhone-t akkor beléphetek a régi Apple ID-mmel?

Figyelt kérdés

Most be vagyok lépve a jelenlegi telefonomon(iPhone 4s) és egy 5s-t veszek használtan, de független és az lenne a kérdés, hogy beléphetek-e a mostani apple ID-mmel? vagy csináljak újat, és belépve maradhatok a 4s-en is vagy ki kell lépnem előtte?

Köszi a válaszokat előre is!



2016. okt. 9. 12:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Úgy csinálod ahogy akarod, de kell újat csinálni. Az, hogy független annak nincs köze Apple ID -hez. Arra figyelj, hogy akitől veszed ő viszont kilépjen.
2016. okt. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
de nem kell újat csinálni*
2016. okt. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen beléphetsz, sőt, ez is az ajánlott, mert így első indításkor iCloudból helyre tudod állítani a beállításaidat, fájlaidat, üzeneteidet a 4s-ről az 5s-re. Ez roppant mód kényelmes, mert semmit nem kell mókolnod ahhoz, hogy ugyanazt a környezetet kapd, mint amit most megszoktál.

Viszont ahogy #1 is írja, arra feltétlenül ügyelj, hogy az eladó lépjen ki az iCloudból, különben első indításkor az ő Apple ID jelszavát fogja kérni.

2016. okt. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm :)! megkérem, hogy lépjen ki és írunk adásvételit is!
2016. okt. 9. 12:59
 5/7 A kérdező kommentje:
akkor megkérjem, hogy lépjen ki és gyári beállítások, minden törlése, és akkor én beállítom új iPhone-ként az én ID-mmel az úgy jó nem?
2016. okt. 9. 13:01
 6/7 anonim ***** válasza:
Így van.
2016. okt. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm szépen, azt mondja le resetelte, gsm-nél lesz adásvételivel a vásárlás
2016. okt. 9. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!