Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem kapcsol be a telefonom?

Miért nem kapcsol be a telefonom?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Iphone 5-öm van, legutóbb teljes lemerülés után 2 óra töltés kellett a bekapcsoláshoz, azonban most 10-11 órája felraktam tölteni miután ismét teljesen lemerült, azóta csak mutatja, hogy tölt, azonban nem kapcsol be. A telefon kb. 2,5 éves. Az akkut kéne kicseréltetnem? Esetleg valami ötlet, hogy be tudjam kapcsolni? Számíthatok rá, hogy órákon belül még bekapcsol?

2016. okt. 10. 08:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha az Apple logót látod, akkor tapasztaltam már ilyet, nem is emlékszem de valami Bill kombinációval sikerült elinditanom, talán a jobb oldalsó, és az alsó kérek gombot nyomtam hosszan. Az tuti hogy 2 gomb kellett hozzá hosszan nyomva. Ha viszont eddig nem jutsz el, akkor mindenképp szerviz lesz belőle.
2016. okt. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos az apple logó sem jelenik meg, csak a piros akku töltöttség jelét mutatja. Lehet hogy kábellel van gond? Vagy akksi, és szervíz lesz így?
2016. okt. 10. 09:11
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha nem megy tovabb a piros akkunal akkor az aksi lesz.

De a toltod biztos jo? En megprobalnam egy uj lightening kabellel es agy jo usbvel.

2016. okt. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szerintem új kábel és akksi lesz ebből. 15 órája nem kapcsol be, és még mindig mutatja, hogy a kábel csatlakoztatva van.
2016. okt. 10. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!