Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi értelme van a mobilt...

Mi értelme van a mobilt mindig rezgőn hagyni?

Figyelt kérdés
2016. okt. 10. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha nem tetszik, nem hagyod rezgőn. Akinek meg megfelel, az úgy fogja használni.

Mi a gondod vele?

2016. okt. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én mindig úgy hagyom, nem tudom nekem mindig jobb ha rezeg mint csörög.
2016. okt. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Utálom, ha nem odaillő helyzetekben megszólal a telefonom, ezért folyton rezgőn hagyom. Általában a zsebemben van, azt megérzem, vagy az asztalon, azt pedig látom. Ha pedig mondjuk épp töltőn, ágyon, és nem vagyok a szobában, akkor majd visszahívom az adott felet.
2016. okt. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk, hogy ne zavarjam a kollégát, fitbit és a mi band rezeg, hogy észre is vegyem, h csörög
2016. okt. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Na igen, ezt én sem értem, hogy mire jó....oké, hogy suliban, melóban, tárgyaláson, éjszaka stb. lenémítják, ez el is várható. De pl. otthon semmi értelme, pláne ha nincs mindig a keze ügyében. Nekem is van pár ilyen ismerősöm, és agyf@aszt kapok attól, mikor rengetegszer próbálom hívni, írok neki Messengeren meg Viberen, és nem tudom elérni, mert éppen egy másik szobában van, és persze, hogy nem hallja a rezgést, főleg ha megy a tv, vagy szól a zene.... Főleg mikor fontos dologról lenne szó. És még ő van kiakadva, mikor órák múlva visszahív, és mondom neki, hogy "bocsi, már nem aktuális"...


Amúgy pont az ilyen embereknek találták ki az időzíthető némítás appokat, amivel be lehet állítani, hogy pl. 2 óra múlva hangosodjon vissza, vagy minden nap 8-tól 4-ig némítsa le magát stb. Akinek nagy fáradtságot okoz, hogy kézzel állítgassa, az használjon ilyet.

2016. okt. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!