Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek is szar az ios 10?

Szerintetek is szar az ios 10?

Figyelt kérdés

Egyszerűen olyan ocsmány az egész kezdve:

- nincs "húzd oldalra a feloldáshoz"

- Zene lejátszó egy vicc

- "színes" cc ikonok

- CC "körös" kialakítása (amit egy jb tweakből loptak)

- nekem lassabbnak tűnik az ios 9 nél (i6 plus on)


Egyszóval szerintem sz@r, nektek ha egyáltalán tetszik valami benne mi az?:D



2016. okt. 11. 20:00
 1/9 anonim ***** válasza:

A Home Kit uj benne. iCloudon keresztul automatizalhatod az otthonodat, szerintem szuper kis funkcio.


Ami nem tetszik azok a hulye pokemonizalos fejlesztesek, a rajzocskak az imessageben, szivecskek meg ilyen ovodas baromsagok.

Na meg instabil. Neha nem hozza be az imessageben a kamerat, neka nem latszanak a kedvenc telefonszamok es sok mas apro hiba. Legalabb 15 levelet irtam az applenek ezekrol.

2016. okt. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

olyan kár, hogy nem lehet visszamenni 9 re (mondjuk én 8.3 ig mennék vissza)

Tök genyóság


Jah és köszi a választ :D

(Én a homekit-tel nem megyek semmire sajna)

2016. okt. 11. 21:03
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát ilyen az amikor egy gyártó 10db készülékre sem tud kiadni egy normális rendszert. Well Done Apple!
2016. okt. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Nekem teljesen lefagyott az iphone 5s-em tőle. Szerencsére garanciás..
2016. okt. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha hozzányúlnak egy kezelőfelülethez, akkor mindig lesznek olyanok, akinek nem fog tetszeni. Nekem már iOS7 harsány ikonjai sem jöttek be, pedig szeretem a lapos kinézetet, de ez van.

Én csak iPadre raktam fel (azon kevésbé zavar, ha esetleg instabil a rendszer), de ott pozitívan csalódtam benne. Nem tapasztaltam stabilitási problémákat (bár nem fotózok vele és iMessaget is csak nagyon ritkán használom), ellenben sebességnövekedést igen, teljesen folyamatos a kezelőfelület, rég éreztem ilyen smooth-nak az UI-t.


iPhone 6 plus sajnos egy olyan készülék, amit nem lett volna szabad úgy kiadni, mert kevés a hardver (GPU és főleg a RAM), már kezdetektől fogva lehet a felhasználók sirámait olvasni.

2016. okt. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én nem panaszkodtam eddig a teljesítményére, ami kiverte a biztosítékot ez a "beszarik a kijelző" dolog, főleg mivel az én telefonom is bele esett (és szerintem a cserélt is bele fog) meg, hogy 9.0 ios óta a lassított felvételben a fény kb lüktet vagy nem tudom, hogyan kéne leírni.
2016. okt. 15. 07:35
 7/9 A kérdező kommentje:

*Most vettem észre, hogy vissza tehető az ios 9.3.5, mivel még aláírja az apple


[link]

Ha kell valakinek

2016. okt. 16. 21:50
 8/9 SzervízMacska válasza:

A tetszik-nem tetszik elég szubjektív.

Én a zenét hallgatom, nem nézegetem. A feloldáshoz meg ott az ujjlenyomat olvasó, nem? Amióta felemelésre aktiválódik a kijelző, még gombnyomás sem kell a képernyőzár feloldásához. Nekem nagyon bejött az éjszakai üzemmód, és a vidgetek is tetszenek. Egyet hiányolok, hogy az értesítéseket nem lehet egyenként törölni...

2016. okt. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Nekem ez a "nyomja meg a főgombot" cucc idegesít, meg a billentyű, lakathangok.... Nem lehet valahogy a 9-est, vagy a 8-ast visszarakni?

9 volt rajta, de akkuhibás lett a telóm, ment a szervízbe, és egy újat küldtek, amit 10 van és ez valami ***.

2017. júl. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!