Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy új androidos telefonon...

Egy új androidos telefonon miért nem világít az értesítési led, ha email jön, facebooknak, messengernek stb értesítése, üzenete van?

Figyelt kérdés

Teljesen új telefon, alig van még rajta program.

Minden létező beállítás be van kapcsolva, hogy villogjon stb, wifi is beállítva, hogy ne kapcsoljon szét sosem.

Az értesítések előjönnek, ha lehúzom fentről a kijelzőt.

de maga a led nem villog, csak ha nem fogadott hívás, vagy sms van, vagy töltöm...

Bosszant a dolog, mert direkt ezért akartam értesítési ledes telefont, hogy ezeket lássam akkor is ha csak rápillantok a telóra.



2016. okt. 12. 13:57
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

ezen is be lehet...

azon a része működik is! tehát nem fogadott hívásnál, smsnél jelez.

csak a netes dolgoknál nem mint már írtam is..:(

2016. okt. 12. 16:02
 12/19 anonim ***** válasza:
A netes dolgok háttérben futását a MIUI-n külön engedélyezni kell. Keresd a fórumot a miui.hu oldalon.
2016. okt. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
Van olyan beállítás is, hogy rendszer-jelzőfény. Hátha. :))
2016. okt. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Kimásoltam az ottani fórumból:


"Ha szeretnéd azonnal megkapni az üzeneteket, értesítéseket az alábbi teendőid vannak:


1. Biztonság --> Engedélyek --> Engedélykezelő. Alkalmazások listájából válaszd ki, amire szükséged van, és adj meg neki minden engedélyt.


2. Biztonság --> Engedélyek --> Indítópult. Alkalmazások listájából válaszd ki, amire szükséged van, és kapcsold be az automatikus indítást.


3. Biztonság --> Akkumulátor --> Akkumulátorkímélőt kapcsold ki.


4. Biztonság --> Akkumulátor --> Alkalmazás Akkumulátorkímélő. Válaszd ki, amire szükséged van, és nyomj rá a nincs korlátozásra. A háttérben futó helymeghatározás engedélyezése már a Te döntésed.


Kísérleti projekt: Ha valami mégsem megy, beragad, akkor az automatikus indítást ki kell kapcsolni, majd vissza az érintett appok esetében, utána megint menni fog. Ez az eljárás egyelőre többeknél működik."

2016. okt. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
Rendszer-jelzőfény- villogó értesítési fény be van kapcsolva?
2016. okt. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

KÖSZII!!!

pont most regisztráltam be, és feltettem majdnem ugyanezt a kérdésemet...

de megpróbálom most amiket kimásoltál ide nekem.

2016. okt. 12. 16:28
 17/19 anonim ***** válasza:
Tuti, hogy el van állítva/nincs beállítva valami. :D Ez a "baj" a miuival, hogy nagyon testreszabható és rá is kényszerülsz az apróságok beállítására.
2016. okt. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Biztosan így van. Én most a nyáron vettem először egy ilyen okos telefont és gondoltam ha behelyezem a sim kártyám majd kiadja a névjegyzéket, de nem így történt. Aztán azt hittem újra ki kell írnom a simen lévő telefonszámokat és újra bepötyögni, de segítséggel szerencsére ezt a problémát sikerült megoldani. Sok felesleges beállítás van rajta szerintem.
2016. okt. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Guile válasza:
Automatikus szinkronizálást kapcsold be! A beállítást meg a többiek által javasolt!
2016. okt. 13. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!