Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legjobb telefon 130...

Melyik a legjobb telefon 130 ezerert?

Figyelt kérdés
Telefon vasarlas elott allok, kb 130k lenne ra a keret. Jelenleg az LG G5 es a Huawei P9 kozott vacilalok. Foleg a hosszu uzemido es a gyors mozgas a szempont. Melyik lenne jobb, vagy esetleg vannak jobb telefonok ebben az arkategoriaban?
2016. okt. 12. 14:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%

Ebben a kategóriában toronymagasan a OnePlus 3 vezet.

[link]


125k tokkal vonóval.

2016. okt. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Lenovo Zuk Z2 Pro-t is lehet kapni 6 GB RAM-os modellben (128 GB ROM-al), kb. annyiért, amennyiért, az One Plus 3-at.

Itt összegyűjtöttem, külföldi webshopok, okostelefonok ajánlatait: [link]

Xiamoi is ügyködik egy, One Plus 3 riválison.

2016. okt. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mindent nézve összeségében szerintem az LG V10
2016. okt. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

A OnePlus3 jo telefon, csak nehez hozzajutni, hivatalos oldalukrol 400 euro, de kb 1 honapot kell ra varni, a tobbi oldalon meg 20-30ezerrel dragabb.

Xiami, Asus meg hasonlo gyartokba nem igazan bizok, persze, vannak telefonok amik kivaloan mukodnek, de vannak amelyik tobbet van szervizbe mint a tulajnal.

Az LG V10 is jo telefon, sot, par napja jelent meg a V20, viszont az 5,7 colos kepernyo nekem mar zavaroan nagynak tunik, egesz 5,5-ig rendben van, de ami mar nagyobb az szerintem zavaro, legalabbis nekem.

2016. okt. 12. 16:17
 5/13 lio77 ***** válasza:
Honor 8
2016. okt. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Mond kérdező - te ilyenekről hol hallasz?

OP3 kiszállítása sokkal hamarabb történik, mint 1 hónap. Felcseréled azzal, amikor 1 hónapos szünet volt, mert túl sokat rendeltek és hamar kifogyott a készletük.

Most viszont, újra lehet Magyarországról rendelni.

Xiamoi, Asus, meg hasonlók: ezekre kevés panasz érkezik. Úgyhogy még mindig él a kérdésem - te ezekről hol olvasol?

2016. okt. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
51%
2016. okt. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

A Oneplus hivatalos oldalan, a rendelesnel az all, hogy egy honapon belul erkezik meg, lehet hogy nem telik epp egy honapba, de kb 3-4 het. Romaniaban elek, itt meg eleg keves helyen lehet Oneplus-t talalni, es ahol van (pl emag) minimum 100 euroval tobb.

Az Asus Xiaomi meg hasonlo telefonokkal meg az a gondom, hogy hiaba van ra gari, Romaniaban legalbb is nem sokra megyek vele, mivel nincs hivatalos service-uk, sufni GSM-ekbe pedig nem javittatom, kinaba meg nem fogom visszakuldeni es varni egy honapot hogy vagy visszakapom megjavitva, vagy "elveszlik" ut kozben.

Honor 8 is jo telefon, de ha mar Huawei, es az arkategoria is ugyan az, akkor szamomra inkabb a P9 a nyero.

2016. okt. 12. 19:50
 9/13 anonim ***** válasza:
Legközelebb, már a legelején emlísd meg, hogy nem Magyarországra, hanem Romániába lesz, mert így, sokkal másabb.
2016. okt. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem tudtam, hogy tul sokban befolyasolja a dolgot, mivel elmeletileg a telefonok ara kb ugyan az kene legyen mindenhol. Most, hogy letisztaztuk, hogy Romaniaban elek, valami telo ajanlatok?
2016. okt. 12. 20:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!