Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legjobb telefon 130...

Melyik a legjobb telefon 130 ezerert?

Figyelt kérdés
Telefon vasarlas elott allok, kb 130k lenne ra a keret. Jelenleg az LG G5 es a Huawei P9 kozott vacilalok. Foleg a hosszu uzemido es a gyors mozgas a szempont. Melyik lenne jobb, vagy esetleg vannak jobb telefonok ebben az arkategoriaban?
2016. okt. 12. 14:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
LG g5, Sony xperia x, Sony xperia z5
2016. okt. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nem csak a telefon árát határozza meg (másabb nálatok az adórendszer), hanem azt, hogy oda garantálva van-e a szerviz, vagy az, hogy kiszállítsák-e.

Az One Plus 3-at, sokkal hamarabb kapod még, mint egy hónap. Xiamoi, Asus és társai: erről beszéltem, ha nincs szerviz, ahova bevidd, akkor kár ajánlani őket.

Webshopban meg javarészt a kínai márkák kerülnek elő (én nem szídom őket, de ez tény).

Azért lenne egy kérdésem: van olyan telefon, amit te megtudják venni egy közeli boltban, vagy bármi más helyen (pl.hipearker, ha van ilyen, de természetesen a sufhniGSM-ket kizárva?) Ha igen, akkor mik azok és mennyiért kínálják?

2016. okt. 13. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Volt mar 2 Sony telefonom, amit osszesen kb 4-5 evig hasznaltam, meg voltam veluk elegedve, de valtani szeretnek, nem akarok mar Sony-t.

Romaniaban megbizhato helyeken leginkabb Samsung, Sony, HTC, Huawei, LG es hasonlo "neves" cegek telefonjai elerhetoek megbizhato forrasbol.

Az arak jelenleg emag-on forintba atszamitva kb

Huawei P9: 140k

LG G5: 140k

Samsung S7: 180k Edge 200k

Sony Z5: 130k Z5 Premium: 190k

HTC M10: 170k

megtalaltam par oldalon a OnePlus 3-at is, kb 160k-ert, es a garancia se a legjobb (csak az illeto ceg ad ra 2 ev garanciat, nem hivatalos szerviz) pedig kezdem megkedvelni a telefont, viszont a 160k-ret sokallom erte.

2016. okt. 13. 14:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!