Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 7 vagy iphone 6s?

Iphone 7 vagy iphone 6s?

Figyelt kérdés
Persze tudom hogy az iphone 7 jobb ,de tényleg annyival jobb amennyivel drágább is?

2016. okt. 12. 23:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem jobb annyival. Ha van egy 6s ed akkor ne válts mindenki ezt mondja. Ha meg nincs akkor is 6s én is azt tervezek venni.
2016. okt. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
nincs még iphone-om és még nemis volt,most hogy elromlott a jelenlegi készülékem ,a 2 iphone között vacilálok..
2016. okt. 12. 23:48
 3/15 anonim ***** válasza:
Ha megteheted és nem okoz anyagi megterhelést akkor a 7et vedd mindenképp.
2016. okt. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
7 gyorsabb, rosszabb fényviszonyok között jobb képeket csinál (előlapi kamera pedig minden téren jobb), tovább bírja az akkuja, vízálló. Te tudod, hogy neked megéri-e a felárat, de szerintem normális (értsd: magyar garancia van rá) helyen 30e-vel drágább a 7 a 6s-nél, ennyit pedig nekem megérne.
2016. okt. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 BM-Striker ***** válasza:

7 csak simán erősebb hardveresen, de semmi újdonságot nem hoz.


Ráadásul ahhoz hogy töltés közben zenét halhass rajta, extra kiegészítők kellenek, mivel 7-en nincs fejhallgató csatlakozó.

2016. okt. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
A 6s és a 7 között kb semmi különbség nincs.. Igazából ha ezek közül kell választani akkor azt amelyik az olcsóbb, bár a 7-esnek nagyobb a státusz szimbóluma és gondolom erre kell a telefon. Ha pedig más is jöhet szóba akkor felejtsd el az Iphone-t.
2016. okt. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Azért vennék telefont mert a mostani elromlott nem a státusz szimbólum miatt..és azért iphone-t mert belefáradtam az android minden napos hibába.

Köszönöm a válaszokat!

2016. okt. 13. 20:15
 8/15 BM-Striker ***** válasza:
iPhone 7 árkategóriájába tartozó Android-os készülékekre nem jellemzőek "mindennapos hibák".
2016. okt. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Sajnos vannak..és tapasztalatból beszélek...
2016. okt. 13. 21:32
 10/15 anonim ***** válasza:
Na akkor mesélj milyen telefonjaid voltak? S7? Natalán Lg G5? Hát akkor mik?
2016. okt. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!